فواید ورزش برای سلامت روان تناسب اندام کندی


آیا می دانید ورزش می تواند سلامت روانی شما را بهبود بخشد؟ ما اغلب بر مزایای فیزیکی ورزش تمرکز می کنیم ، اما این واقعیت را نادیده می گیریم که آنها مزایای روانی قابل توجهی را نیز ارائه می دهند. اگر تا به حال تجربه کرده اید که “دونده قد بلند است” ، می دانید منظور ما چیست و تأثیرات ذهنی مثبت ورزش در مطالعات به خوبی ثبت شده است. به عنوان مثال ، دکتر جیمز بلومنتال از دانشگاه دوک در یک سری آزمایشات تصادفی دریافت که مزایای ورزش برای سلامت روان با درمان ضد افسردگی قابل مقایسه است.

کاهش اضطراب ، افسردگی و استرس

وقتی با افسردگی و اضطراب دست و پنجه نرم می کنید ، احتمالاً ورزش دورترین چیزی است که در ذهن شما وجود دارد. با این حال ، مطالعات نشان می دهد که حتی ورزش های کم تأثیر نیز می تواند یک ضد افسردگی قوی باشد. آنقدرها هم مهم نیست چی شما فقط برای حرکت انجام می دهید

با این حال ، پیوستن به یک باشگاه ورزشی به شما امکان می دهد تا انواع بیشتری از فعالیتهای انتخابی خود را نسبت به آنچه در خانه دارید انتخاب کنید و احتمال پیدا کردن چیزی را که دوست دارید افزایش می دهد. نه تنها این ، بلکه انتخاب سالنی که خدمات تناسب اندام منحصر به فرد ارائه می دهد ، مانند مشاوره تغذیه رایگان ، راه دیگری برای بهبود وضعیت روانی شما است.

خواب بهتر

خواب ناکافی با بسیاری از مشکلات سلامتی همراه است و مطالعات نشان می دهد که ورزش به افراد کمک می کند سریعتر بخوابند ، بیشتر بخوابند و از کیفیت خواب بهتری برخوردار شوند. شواهد روشن است: شروع یک برنامه تمرینی شما را در کوتاه ترین زمان به خواب می برد.

بهبود تصویر از خود

ورزش و خواب منظم نه تنها ظاهر شما را بهبود می بخشد ، بلکه تعیین و دستیابی به اهداف کوچک می تواند برای عزت نفس شما معجزه کند. این احساس که می توانید کارهای بیشتری انجام دهید نیز می تواند باعث تقویت نفس شود. بسیاری از افرادی که برنامه کاهش وزن را شروع می کنند ، به سرعت به مزایای جانبی هیجان انگیز بهبود سطح استقامت پی می برند.

افزایش انرژی

این استقامت تازه نه تنها به شما در دستیابی به اهداف تناسب اندام شما کمک می کند ، بلکه به فعالیتهای دیگری نیز تبدیل می شود. هر کسی که با اضطراب و افسردگی دست و پنجه نرم کرده است می داند که انجام ساده ترین کارهای روزانه چقدر دشوار است ، به همین دلیل افزایش انرژی یکی از بزرگترین مزایای ورزش منظم است.

چه طور باید شروع کرد

اگرچه ورزش در نهایت بهره وری شما را افزایش می دهد ، اما وقتی مشکلات روحی روانی انرژی شما را تخلیه می کنند ، شروع به کار دشوار است. در اینجا برخی از نکاتی را که باید هنگام شروع یک برنامه تناسب اندام جدید در نظر داشته باشید ، ذکر کرده ایم.

چگونه یک تمرین روتین را شروع و به آن پایبند باشیم

Kennedy Fitness دارای چندین مکان در South Jersey است. اگر به دنبال اطلاعاتی درباره سالن بدنسازی ما با استخر در تورنسویل ، نیوجرسی یا سایر سایتهای ما در ساوتجرسی هستید ، همین امروز با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید