فواید ارگانیک برای کودکان – شارون پالمر، متخصص تغذیه گیاهی


در مورد مزایای سلامت و پایداری انتخاب مواد ارگانیک برای کودکان و همچنین استراتژی های هوشمند برای به حداکثر رساندن دلار خرید مواد غذایی ارگانیک خود بیاموزید.

اگر به نظرتان می رسد که غذاهای ارگانیک کودکان داغ تر از همیشه هستند، در مسیر درستی قرار گرفته اید. تعداد فزاینده ای از والدین برای جستجوی بهترین انتخاب برای تغذیه خانواده های جوان خود انگیزه دارند. در واقع، USDA گزارش می دهد که فروش خرده فروشی غذاهای ارگانیک از سال 1994 تا 2014 بیش از دو برابر شده است، با رشد ثابت سالانه حدود 10 درصد در چند سال گذشته. چرا والدین به مواد ارگانیک گرایش دارند؟ نظرسنجی مرکز تحقیقات پیو نشان داد که سلامتی دلیل اصلی خرید ارگانیک توسط مردم است. 76٪ از مردم نگرانی های سلامتی را به عنوان انگیزه اصلی خود برای خرید غذاهای ارگانیک و 33٪ نگرانی های زیست محیطی را دلیل تصمیم خرید خود گزارش کردند.

https://www.pewinternet.org/2016/12/01/americans-views-about-and-consumption-of-organic-foods/#fn-17663-14

پشت برچسب مواد غذایی ارگانیک

بنابراین، وقتی روی غذای ارگانیک برای فرزندانتان سرمایه گذاری می کنید، «ارگانیک» روی برچسب مواد غذایی واقعا به چه معناست؟ برنامه ملی ارگانیک USDA (NOP) استانداردهایی را برای محصولات کشاورزی ارگانیک تولید می کند که از سیستم کشاورزی حمایت می کند که تعادل اکولوژیکی و تنوع زیستی را ارتقا می دهد، کیفیت خاک و آب را بهبود می بخشد و اکوسیستم ها و حیات وحش را حفظ می کند. کودهای مصنوعی، لجن فاضلاب، تابش، و مهندسی ژنتیک ممکن است استفاده نشود. فقط محصولاتی که دارای گواهینامه مطابق با الزامات USDA برای تولید ارگانیک هستند، می توانند مهر ارگانیک USDA را داشته باشند.

فواید برای کودکان نیز

مزایای سلامتی برای انتخاب غذاهای ارگانیک برای خانواده شما نیز وجود دارد. غذاهای ارگانیک که بدون استفاده از اکثر آفت‌کش‌های مصنوعی تولید می‌شوند، نه تنها به ساخت یک اکوسیستم سالم‌تر کمک می‌کنند، بلکه می‌توانند به افزایش سطح فیتوکمیکال‌ها (ترکیبات گیاهی با فعالیت‌های آنتی‌اکسیدانی و ضد التهابی) در غذاهای گیاهی و همچنین کاهش بقایای آفت‌کش‌ها در غذاهای گیاهی کمک کنند. رژیم غذایی. در حالی که یک مطالعه استنفورد تفاوت کمی را در محتوای ویتامین بین محصولات معمولی و ارگانیک نشان داد، آنها دریافتند که محصولات ارگانیک 30٪ کمتر از غذاهای معمولی خطر آلودگی به آفت کش ها دارند و کودکان در رژیم های غذایی ارگانیک سطوح پایین تری از باقی مانده آفت کش ها را در مقایسه با معمول داشتند. و یک مطالعه اخیر نشان داد که غلظت آنتی اکسیدان ها در محصولات ارگانیک در مقایسه با محصولات معمولی به طور قابل ملاحظه ای بیشتر است.

دانشمندان فکر می کنند که وقتی گیاه باید برای مبارزه (بدون استفاده از آفت کش های مصنوعی) مبارزه کند، مواد شیمیایی گیاهی بیشتری تولید می کنند که به عنوان یک سیستم دفاعی طبیعی برای گیاه عمل می کند. در واقع، فیتوکمیکال ها پشت برخی از مزایای اصلی خوردن غذاهای گیاهی بیشتر هستند، از جمله سلامت قلب، عملکرد بهتر مغز و کاهش خطر ابتلا به دیابت نوع 2.

هویج ارگانیک که در باغچه خانه من رشد می کند

با غذاهای گیاهی ارگانیک به روشی هوشمندانه قدرت بگیرید

یکی از بهترین استراتژی‌های شما برای استفاده بیشتر از خریدهای ارگانیک برای خانواده‌تان این است که دلارهایتان را برای جایی که بیشترین اهمیت را دارند، پس‌انداز کنید: غذاهای گیاهی کامل. به جای هزینه کردن دلار برای غذاهای ناخواسته ارگانیک برای فرزندانتان (مثلاً، آب نبات، تنقلات «میوه ای»، نوشیدنی های شیرین و تنقلات)، خریدهای ارگانیک خود را برای غذاهایی که در نزدیکی خاک رشد می کنند – هویج، سبزی، چغندر، توت فرنگی، در اولویت قرار دهید. به عنوان مثال، لوبیا، غلات و کدو حلوایی. برخی از غذاهای گیاهی مانند کلم، آووکادو و خربزه به کاربردهای سنگین آفت کش ها نیازی ندارند، بنابراین ممکن است آن ها را در راهروی ارگانیک خریداری نکنید. علاوه بر این، می‌توانید غذاهایی را که به صورت محلی بدون استفاده از آفت‌کش‌ها در بازار کشاورزان یا CSA رشد می‌کنند خریداری کنید که ممکن است «گواهی ارگانیک» نداشته باشند. فهرست Dirty Dozen از EWG را بررسی کنید تا در مورد غذاهایی که بیشترین غلظت آفت کش ها را در طول کشت دریافت می کنند بیشتر بدانید. و در نظر بگیرید که مقداری از غذای خود را در خانه برای یک منبع پایدار و مقرون به صرفه از محصولات ارگانیک پرورش دهید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد مواد غذایی ارگانیک، بررسی کنید:

معنی کشاورزی ارگانیک
رفع سردرگمی در مورد غذاهای ارگانیک
4 راه برای خوردن ارگانیک با بودجه
جعبه ابزار غذایی خود را رشد دهید