فلافل های پخته شده در داخل فر ساده – شارون پالمر، متخصص خورده شدن طبیعی


آه، فلافل های خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترد – خوب تصمیم گیری در مورد غذایی برتر فقط در موردً برای همه شما، ویژه به ویژه آنهایی کدام ممکن است هدفشان برنامه غذایی طبیعی است. این غذای سنتی کدام ممکن است قدمت آن خواهد شد به عرف های غذایی زیبایی شناختی در داخل مصر 1000 12 ماه پیش برمی گردد، به خاورمیانه بازدید کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل آنجا به 1 غذای اولیه تبدیل شد به. فلافل بر مقدمه نخود خاکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مغذی، ادویه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید محصولات دارویی، خوب اصل غذای دلچسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرشار به همین دلیل پروتئین است کدام ممکن است ممکن است خوب ستاره بشقاب دارید باشد یا نباشد. با این وجود، از نظر تاریخی فلافل ها – توپ های نوزاد خمیر نخود – در داخل قابلمه های روغن سرخ می شوند، به همین دلیل {مقدار} مناسبی چربی ها (را انتخاب کنید و انتخاب کنید انرژی) ممکن است خوب در داخل ترکیبی تأثیر می گذارد تدریجی. با این وجود، می‌توانید فلافل‌های پخته شده در داخل فر را به زودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده دقیق کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمام آن خواهد شد روغن را {حذف} کنید. به ساده فراوان است خوب دسته بر مقدمه کنسرو نخود، محصولات، ادویه جات، آرد، دانه های کنجد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب شانه به زودی روغن زیتون ( صورت آماده می توانید آن خواهد شد را {حذف} کنید) را همراه خود هم ترکیبی کنید به همان اندازه در داخل فر بپزید به همان اندازه این اصل غذای خیال ای جدا کردن شود! بعضی از اینها مفید‌تر فلافل – همراه خود چربی ها‌های اضافه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سدیم کم – را می‌توان در داخل حدود 10 {دقیقه} در داخل غذاساز دقیق کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پخت آن خواهد شد حدود 25 به همان اندازه نیم ساعت اندازه می‌کشد. این اصل فقطً طبیعی (وگان) است و ممکن است به سادگی همراه خود خوب تعویض آن خواهد شد را با بیرون گلوتن نیز تولید کنید. برای علاقه قرار است به آنها بروند را همراه خود سس تاهینی، هوموس خوش سبک هر دو سس مزرعه سرو کنید. نشان دادن غرور!

راهنمای {گام به گام}:

داروها را انباشت کنید: ادویه، کنجد، پیاز، لیمو، سیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید نخود.
آن خواهد شد را به غذاساز اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه روزی کدام ممکن است یکدست شود حرکت کنید.
ممکن است علاوه بر این اجباری باشد یا نباشد کدام ممکن است طرفین را خراش دهید به همان اندازه در داخل صورت خواستن پردازش شود.
همراه خود آرد ترکیبی کنید به همان اندازه خمیری به بازو بیاید کدام ممکن است خیلی پنیری نباشد. کمتر از خوب ساعت خنک کنید.
به کاسه های نوزاد دوباره کاری کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید تا حدودی براق کنید.
روغن زیتون (در داخل صورت آماده) بمالید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کنجد بپاشید.
بپزید به همان اندازه اسپرسو ای طلایی شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید فقط پخته شود. نیاز به احساس تا حدودی {مرطوب} داشته باشد یا نباشد. نشان دادن غرور!

چاپ

ساعت تصویر ساعتکارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید چنگال تصویر کارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید چنگالپرچم تصویر پرچمپوشه تصویر پوشهاینستاگرام آیکون اینستاگرامpinterest تصویر pinterestfb تصویر fbچاپ تصویر چاپ{مربع} ها تصویر {مربع}مرکز تصویر مرکزمرکز قوی تصویر مرکز قوی

رئوس مطالب

همراه خود این اصل غذایی قابل توجه ساده را انتخاب کنید و انتخاب کنید طبیعی که قادر خواهید بود در داخل نیم ساعت آن خواهد شد را بپزید، یاد بگیرید کدام ممکن است روش صحیح خوب {نسخه} {سالم تر} را انتخاب کنید و انتخاب کنید راحت تر به همین دلیل فلافل دقیق کنید. 1. در داخل ظرف غذاساز، نخود آبکش شده، جعفری، سیر، پیاز، ¼ پیمانه کنجد، آبلیمو، زیره بی تجربه، پاپریکا، گشنیز، هل، فلفل سیاه، نمک (غیر اجباری) را انتخاب کنید و انتخاب کنید 1 قاشق غذاخوری روغن زیتون (غیر اجباری) قرار دهید. غیر اجباری). آنقدر حرکت کنید به همان اندازه یکدست شود. ممکن است علاوه بر این ممکن است بخواهید مکث برای خراش ارائه طرفین را انتخاب کنید و انتخاب کنید تکرار تکنیک باشد یا نباشد. نیاز به ترکیبی قابل توجه غلیظی دقیق کنید کدام ممکن است عالی دانش شده باشد یا نباشد، با این وجود مایع نباشد.
 2. ترکیبی را به 1 کاسه ترکیبی کن بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرد را اضافه کنید به همان اندازه ترکیبی غلیظی به بازو آید. کمتر از خوب ساعت (هر دو خوب ساعت شب) روی کاسه را انتخاب کنید و انتخاب کنید یخچال بگذارید.
 3. فر را به همین دلیل در گذشته همراه خود دمای 375 فارنهایت خوب و دنج کنید. ترکیبی را همراه خود قاشق بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود دستان شخصی به صورت گلوله های نوزاد بغلتانید (بازو ها را در داخل آرد فرو کنید به همان اندازه نچسبد) به قطر حدود 1 ½ اینچ. قرار است به آنها بروند را تا حدودی به تعیین کنید دیسکی همراه خود ضخامت حدود ¾ اینچ براق کنید. روی خوب ورقه پخت کدام ممکن است همراه خود اسپری پخت نچسب اسپری شده است قرار دهید.
 4. روی {هر} فلافل را همراه خود 1 قاشق غذاخوری روغن زیتون بقیه (غیر اجباری) بمالید. روی آن خواهد شد را همراه خود 1 قاشق غذاخوری کنجد باقی مانده بپاشید.
 5. حدود 25 به همان اندازه نیم ساعت بپزید به همان اندازه اسپرسو ای طلایی شود.
 6. 24 عدد فلافل دقیق می تدریجی. (بعد پیشنهادی، 3 فلافل در داخل {هر} وعده)
 7. می توانید همراه خود سس تاهینی، سس ماست هر دو هوموس شناخته شده به عنوان پیش وعده های غذایی، پیش وعده های غذایی هر دو فیلینگ ساندویچ سرو کنید.

نظر

همراه خود گزینه جایگزین برای کردن آرد با بیرون گلوتن غیر از آرد همه شما منظوره، این اصل را با بیرون گلوتن دقیق کنید.

 • زمان ترتیب دادن: 10 {دقیقه}
 • زمان پخت: نیم ساعت
 • طبقه بندی کردن: شام
 • وعده های غذایی: خاورمیانه، مدیترانه

خورده شدن

 • بعد خدمت: 1 سروینگ
 • انرژی: 185
 • قند: 3 خوب و دنج
 • سدیم: 137 میلی خوب و دنج
 • چربی ها: 8 خوب و دنج
 • چربی ها های اشباع شده: 1 خوب و دنج
 • کربوهیدرات ها: 23 خوب و دنج
 • فیبر: 5 خوب و دنج
 • پروتئین: 7 خوب و دنج

مهم واژه ها: فلافل طبیعی، فلافل، فلافل ساده

برای اصل العمل های اصولاً همراه خود الهام به همین دلیل محصولات یونانی، بررسی اجمالی کنید:

سالاد لوبیا کره یونانی
پیتای تحت تأثیر نخود یونانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید {سبزیجات}
توپ های {سبزیجات} یونانی همراه خود سس تاهینی لیمو

این پست ممکن است علاوه بر این شامل پیوندهای تکیه کن باشد یا نباشد. {برای اطلاعات بیشتر} همین جا را فشار کنید.