غربالگری و یا اصلاح روشها در دولت لازم است| سه نرخی شدن قیمت آرد فساد زاستسید کاظم دلخوش، در گفت‌وگو با خبرنگار بازاری بازار، با اشاره به مبحث چند نرخی شدن قیمت آرد بیان کرد: علیرغم اینکه رئیس‌جمهور می‌خواهد و بی حاشیه کار می‌کند، اما غربالگری در دولت و یا اصلاح روش‌ها لازم است.

این نماینده مجلس تاکید کرد: مردم در شرایط فعلی تحت فشار هستند. ما گفته‌ایم که می‌خواهم به یکباره حذف و حذف ارزی از قلم کالا، روی قیمت هزار قلم کالای دیگر اثر می‌گذارد.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس بیان کرد: برنامه‌ریزی باید در زمینه نهاده‌های دامی انجام شود تا با گوشت و مرغ درست نشویم.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه حتماً سه نرخی شدن قیمت آرد فسادزاست، بیان کرد: به واقع ما در گذشته هم می‌بینیم که هر کالایی چند نرخی شود، فسادآور خواهد شد.

این نماینده مجلس اظهارکرد: در حال حاضر حاضر آرد فانتزی و شیرینی پزی یک، یک نرخ و آزاد هم یک ارزیابی است که این روند باید اصلاح شود.

دلخوش ادامه داد: وزرا یا توان کافی و کارایی لازم برای حل مشکلات را ندارند، یا اینکه به برخی از موضوعات بی توجهی می‌کنند.

این مجلس ادامه داد: مردم از ما توقع ندارند. دولت از راهکارها برای حل مشکلات اقتصادی استفاده کند و باید وضعیت معیشتی مردم در نظر گرفته شود.