عکس سران اغتشاش و فتنه ورامین منتشر شودگزارش کردن شبکه خبری تهران نیوزحجت الاسلام سید محسن محمودی در خطبه های نماز جمعه امروز ورامین ضمن اشاره به بازگشایی مدارس، رسالت نظام تعلیم و تربیت را مهم دانست و گفت: معلمی کار انبیا است، معلمان باید به وظایف خود عمل کنند. بهداشت و آموزش را جدی تر می گیرند

وی با بیان اینکه مدارس باید به شفاف سازی توجه ویژه داشته باشند، افزود: گروه نظارت در آموزش و پرورش باید با حساسیت بیشتری برخی از گزارش ها و دغدغه های مردم، برخی از مسائل و آدرس های اشتباهی که داده می شود و یا برخی مردم. معلمانی که به آداب دینی پایبند نیستند اصلا قابل قبول نیستند.

محمودی از اولیای دانش آموزان خواست با حساسیت به امور فرزندان خود پیگیر باشند و تاکید کرد: مدارس و خانواده ها باید دست به دست هم دهند تا به نتیجه مطلوب برسند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با اشاره به آخرین مسائل گفت: دشمن از جنگ نظامی در کشور ما ناامید شده و سعی می کند با روش های مضحک مردم را به خیابان ها بکشاند، امروز قدرت نظامی ایران به گونه ای است که حتی در جنگ روسیه و اوکراین، پهپادهای ایران سرنوشت جنگ را تغییر خواهند داد.

وی بیان کرد: دشمن از تاثیر تحریم ها نیز ناامید است، با تلاش دولت و صبر مردم و گشایش های فروش نفت و صادرات، بسیاری از میادین دشمن را مسدود کرد به همین دلیل. دشمن تمام توان خود را به کار گرفته است تا نظام اسلامی را دچار چالش کند

محمودی با طرح این سوال که چرا دشمن از مرگ دختر استفاده کرد؟ وی گفت: همه شواهد نشان می دهد که دشمن از دیرباز آماده فتنه آفرینی بوده است و چه فرصتی بهتر از مرگ این زن که کرد بود و توانست بحث جدایی کردها را آغاز کند و شیعه و سنی را راه بیندازد. دعوا و ظلم به زنان، بهانه بیاورید

او خطاب به زنان چادری گفت: برای چادر خود ارزش قائل باشید و کمی تزلزل نکنید، چادر سلاح شماست، امروز دیدید که دشمن در صدد مسلح کردن زنان است، اما ما هم مثل رضاشاه و اربابان آمریکایی با صدای بلند می گوییم. نمی شود، حجاب را از سر زنان مومن ایران بردارید، بچه های مستکبر هرگز نمی توانند این کار را بکنند.

خطیب جمعه ورامین با انتقاد از تنها ماندن خود در عرصه مبارزه با زن ستیزی پلیس گفت: تنها بودن باعث می شود با یک اتفاق اینقدر مورد حمله قرار گیرد.

محمودی خطاب به رئیس جمهور گفت: چرا وزرا در انجام وظایف خود در خصوص هیگاب جدی نیستند؟ بیش از یک سال از عمر دولت جهادی و انقلابی می گذرد، وزرا در حوزه حجاب چه کردند؟ دولت، مجلس و قوه قضائیه باید این پیام را بشنوند و بدانند که این انتظار مردم عزیز در حوزه حجاب و طهارت نبوده است.

وی خطاب به مسئولان گفت: آنچه امروز برای مردم خدمت می کنید کافی نیست، تا می توانید خدمت کنید، مردم باید نتیجه زحمات مسئولان به ویژه در حوزه اقتصادی، تامین مسکن، ازدواج جوانان را ببینند. مردان و غیره.” احساس کنند که این تسلیم حد زیادی داشت و آن این است که دایره انقلاب را با تنگ نظری نبستیم و شخصیت ها و عناصر دلسوز و مؤثر انقلابی را منزوی نکردیم، باید به دنبال جذب هر چه بیشتر باشیم.

امام جمعه ورامین با بیان اینکه انقلاب اسلامی صاحب خود را دارد، گفت: دست نامرئی امام عصر(عج) هدایت کننده انقلاب است و اگر خدا بخواهد پرچم انقلاب به دست پیامبر اکرم(ص) خواهد رسید. رهبری رهبران فرزانه و فرزانه انقلاب اسلامی.

محمودی از تمامی اعضای شورای تامین، مسئولین انتظامی، قضایی و اطلاعاتی و تمامی افرادی که در این موارد در میدان ایستادند و زحمات زیادی کشیدند تقدیر و تشکر کرد.

وی گفت: شایسته است عکس سران اغتشاش و فتنه ورامین منتشر شود تا به یک رسوایی عمومی و خصوصی تبدیل شود.

انتهای پیام/