عملیات مورس ضرورت هوشیاری در مقابله با دشمن را ثابت کردگزارش کردن شبکه خبری تهران نیوزامیر نصر آراست مسئول کمیته آموزش جنگ شهید سپهبد علی سید شیرازی در مراسم گرامیداشت شهدای منطقه شمال غرب نیروی زمینی ارتش که همزمان با سالروز شهادت عملیات مرصاد. در یادواره شهدای تیپ 164 حمله سیار پیرانچار در نقش امیر سپهبد شهید سید شیرازی در عملیات مرصاد اشاره کرد و گفت: به محض اینکه شب قبل از رسیدن عملیات به شهید سید گزارش داد. منطقه ساعت 23:00 و چون تازه از منطقه برگشته بود، تسلط خوبی بر آن داشت و به محض ورود به هوانیروز شروع به حمله کرد، کوچکترین کمپ تاکتیکی و فرماندهی متحرک ترین را تشکیل داد. پست در آسمان که تا آن زمان هرگز در جنگ اتفاق نیفتاده بود.

وی خطاب به جوانان سه ویژگی منافقین را برشمرد و گفت: منافقین در سه ویژگی خیانت، جنایت و حماقت مشترکند زیرا نه تنها برای آسیب رساندن به کشور به دشمن پیوستند، بلکه بسیاری از مردم بیگناه را کشتند، مردم در تکرار نشدنی جرم. و آن را دیدند.

رئیس هیئت آموزش جنگ سپهبد علی صیاد شیرازی عملیات مرصد را ضرورت هوشیاری در مقابله با دشمن اعلام کرد و گفت: 14 مرداد یادآور عملیاتی است که نماد مقاومت مردم بزرگ است. . کسانی که با اقتدار و ایمان خود در برابر منافقین و حامیانشان برای تبلور در هنر و ادبیات کشور شجاعت و استقلال ایستادند.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم خانواده های معظم شهدا و جانبازان و یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.

منبع: ادامه مطلب

انتهای پیام/