طرز تهیه اسموتی گرمسیری با میوه های یخ زده


حتی با اینکه در حال ارسال این مطلب هستیم که یخچال ما در حال حاضر مملو از محصولات تازه تابستانی است، اما هنوز از این اسموتی گرمسیری با میوه های منجمد سیر نمی شویم.میوه های منجمد یک راه خوشمزه و بسیار مقرون به صرفه برای دریافت این میوه های روزانه است. این نوشیدنی را می توان در تمام طول سال در فریزر نگهداری کرد، بنابراین هیچ چیز مانع از ساخت این نوشیدنی گرمسیری در زمستان نمی شود.

افشای کامل – ما با برند Memore که در این پست ذکر شده شریک هستیم و پیوند ارائه شده به وب سایت آنها یک پیوند وابسته است، به این معنی که اگر از پیوند ارائه شده خریدی انجام دهید، ممکن است کمیسیون کمی دریافت کنیم.

اسموتی میوه های منجمدمیوه های منجمد به اندازه میوه های تازه مغذی هستند که بسیاری از افراد از یادگیری آن شگفت زده می شوند. همچنین برای خرید میوه های خاصی که ممکن است در حال حاضر در فصل نباشند، عالی است. به عنوان مثال، می توانید توت فرنگی منجمد را در تمام طول سال تهیه کنید.

یکی دیگر از دلایل عالی استفاده از میوه های یخ زده این است که به سرعت میوه های تازه فاسد نمی شوند. اگر تا به حال بیش از حد تخمین زده باشید که خانواده تان در یک هفته چه مقدار میوه می خورند، این احساس را خیلی خوب می دانید.ریختن میوه های یخ زده در اسموتی ها نیز یک ترفند کوچک برای غلیظ تر کردن اسموتی بدون نیاز به یخ اضافی است.

دستور تهیه اسموتی گرمسیری

اسموتی با میوه های یخ زده

این اسموتی استوایی دارای طعم های روشن مانند آناناس و انبه است. ما از آب نارگیل به جای آب معمولی استفاده کردیم تا کمی بیشتر از طعم جزیره گرمسیری به آن اضافه کنیم. یک موز یخ زده و مقداری ماست یونانی ساده بافت خامه ای به آن اضافه می کند.

ما همچنین مقداری تقویت کننده مغز را اضافه کردیم به یاد داشته باشید به این اسموتی Memore یک پودر نوشیدنی مغذی کاربردی است که از مواد کامل غذا برای حمایت از سلامت مغز استفاده می کند. این غذا با چیزهایی مانند زغال اخته، اسفناج، و سیب زمینی شیرین درست می شود – که همگی ممکن است از زوال شناختی و زوال عقل جلوگیری کنند. یک وعده نیز یک وعده کامل از سبزیجات با برگ سبز تیره است و مقدار مناسبی فیبر رژیمی را فراهم می کند.

اگر علاقه مند به سفارش خود هستید به یاد داشته باشید، می توانید از کد استفاده کنید “متخصص_تغذیه_خانگی” برای دریافت تخفیف از سفارش خود

اسموتی گرمسیری با میوه های یخ زده

این اسموتی گرمسیری بسیار خوب و مقرون به صرفه است. ما عاشق درست کردن اسموتی با میوه های یخ زده هستیم زیرا می توان آن را در تمام طول سال درست کرد.

نویسنده برین مک داول، RDN در The Domestic Dietitian

 • 1
  فنجان
  آب نارگیل
 • 1/4
  فنجان
  ماست یونانی ساده
 • 1/4
  فنجان
  آناناس یخ زده
 • 1/4
  فنجان
  انبه یخ زده
 • 1/2
  موز یخ زده
 • 2
  اسکوپ ها
  به یاد داشته باشید
  (به یادداشت زیر مراجعه کنید)

 1. تمام مواد را در مخلوط کن پرقدرت بریزید و پوره کنید تا یکدست شود.

Memore یک پودر نوشیدنی مغذی کاربردی است که بر استفاده از مواد غذایی کامل برای حمایت از سلامت و عملکرد مغز تمرکز دارد.

می توانید از کد استفاده کنید “متخصص_تغذیه_خانگی” برای دریافت تخفیف از سفارش خود

دستور العمل های خوشمزه تر اسموتی

برخی از دیگر دستور العمل های اسموتی مورد علاقه ما را در زیر بررسی کنید –

(2 بار بازدید شده، امروز 2 بازدید)

آخرین اصلاح: 13 ژوئن 2022