ضرورت بلاگرهای روسیه برای استفاده از ظرفیت‌های گردشگری آبادان و خرمشهرجبار مودراد در گفتگو با خبرنگار بازاری سیاسی اظهار کرد: وجود سطح عالی روابط و دیپلماتیک میان ایران و روسیه فرصت خوبی برای سازمان منطقه آزاد اروند با یک برنامه ریزی بلند مدت برای جذب گردشگران این کشور است.

وی افزود: علاقه مندی مردم روسیه به آفتاب و گرما فرصت خوبی را برای ارزآوری از طریق سفر روس‌ها به منطقه آزاد اروند پیش رو قرار داده است.

این فعال گردشگری با اشاره به سفرهای اخیر بلاگرهای روسیه به ایران، عنوان کرد: ایران هدف جدید اینفلوئنسرهای روسیه است و به طور خلاصه این رویداد مهم می‌تواند در هر چه بهتر از سفرهای گردشگری کشور و کمک به اقتصاد توریسم کمک زیادی کند.

مویدراد موضوعان کرد: طی روزهای گذشته حضور اینفلوئنسرهای روسی به ایران خبرساز و رسانه های معتبر خارجی به عنوان یک موضوع مهم پرداختند.

وی توضیح داد: تصاویر و فیلم های حضور افراد در فضای مجازی ترند شده و می شود. مانند فیلم کوتاهی که اخیرا بلاگرهای روسیه منتشر کردند و نشان می‌دادند چقدر از هتل‌های بوتیک اصفهانی ذوق زده شده‌اند.

این فعال آبادان می‌گوید: بارها تاکید کردم و بازهم تاکید می‌کنم در کنار همه شهرهای آبادان و خرمشهر، رودخانه‌های زیبا، نخلستان‌ها، روستاها، حصیر و غذاهای محلی از محل‌های استان که باید آنها را تقویت کنند.

مویدر آباد تاکید کرد: سازمان منطقه باید گرهای روسیه را برای معرفی مکان‌های گردشگری گردشگری و خرمشهر به این منطقه دعوت کند. برای شش ماهی لازم است که این منطقه هوای مطلوب برنامه ریزی شود.