صرافی بایننس رمزارز لونا را از فهرست آتی خود حذف کردبه گزارش بازار، با سقوط و فروپاشی تقریبی ارزهای مهم شبکه ترا یعنی دلار ترا و لونا، صرافی بایننس که روز سه شنبه نیز اقدام به جلوگیری از برداشت لونا و USDT از پلتفرم های خود کرده بود، روز پنجشنبه با انتشار بیانیه ای رسمی از حذف قراردادهای آتی لونا از فهرست فهرستی خود خبر داد.

بر اساس این گزارش، با ریزش شدید و فروپاشی تقریبی شبکه ترا و دو ارز بومی آن که به گزارش ایندیپندنت نتیجه می دهد که از دست دادن بیش از 40 میلیارد دلار در بازار کریپتو شد، اکنون صرافی بایننس در تازه ترین بیانیه خود را از مسدود شدن این گزارش می کند. رمزارز لونا خبر داده است.

بایننس در این بیانیه اعلام کرد: «به توصیه کاربران می‌شود قبل از حذف زمان این توکن از فهرست نتایج، موقعیت‌های باز خود را ببندند تا از تسویه خودکار آنها جلوگیری شود».

این در حالیست که تیم فنی لونا با انتشار پیام توئیتری خواستار صبر سرمایه آن را اعلام می کند که در حال اجرای پروژه پیشنهادی امروز شرکت برای بازگرداندن ارزش است. UST به عنوان بازوی حماتی ارزش رمزارز لونا است.

با این حال، بازار ارزهای دیجیتال نسبت به موفقیت این بسته پیشنهادی پیشنهادی پیشنهاد کرده و معتقدند مشخص نیست سرمایه گذاران به طرح پیشنهادی ترا پاسخ مثبت و از آن حمایت کنند.

علاوه بر این، بازار نشانگر حاکمیت ترسی است بر فضای حاکم بر بازار و گفته می شود از سرمایه زیادی خارج می شود.