صدور ۸ میلیون کارت بانکی برای سرمایه قرض‌الحسنه امداد ولایتبه گزارش بازار، علی عاشوری مسئول صندوق قرض الحسنه امداد ولایت در نشست خبری که در استان قزوین برگزار شد، با اشاره به تاسیس صندوق قرض الحسنه امداد ولایت در سال ۹۵ با اخذ مجوز از بانک مرکزی، گفت: در حال حاضر در ۳۱ استان ۳۴ شعبه و در تشکیل کمیته دفاتر امداد هم باجه فعال داریم و در مجموع ۷۶۰ شعبه و باجه این صندوق، خدمات پرداختی به نیازمندان را می‌دهند.

عاشوری افزود: این صندوق بر اساس قوانین بانک مرکزی فعالیت دارد و در حال حاضر 8 میلیون کارت کارت بانکی این صندوق در اختیار مشتریان و در شبکه شتاب بانکی کشور فعال است که در نتیجه بزرگترین مجموعه در کشور است که خدمات قرض الحسنه ارائه می کند.

وی گفت: تسهیلات صندوق امداد ولایت در ۶ صندوق امداد ولایت، کار، خرید و احداث مسکن، ودیعه مسکن، درمان و مددجویان به پرداخت می‌شود.

عاشورى افزود: با توجه به اينكه صندوق قرض الحسنه امداد ولايت پرداخت وام به صورت قرض الحسنه است، تا 10 ميليون بدون هيچگونه سود و كارمزدى پرداخت مى شود و بيش از 10 ميليون تومان تنها يك بار سه درصد كارمزد ميشود.

وی با دعوت از خیران برای این افراد مشخص می‌شود: بخشی از منابع این صندوق از طریق سرمایه‌گذاری نیکوکار تامین می‌شود و در همین چند سال هزار میلیارد تومان تسهیلات با آسان‌ترین تسهیلات به نیازمندان پرداخت می‌شود.

عاشوری: صندوق قرض الحسنه امداد ولایت پارسال در کشور ۳ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان وام به ۳۱۴ هزار نیازمند در ۶ سرفصل کاری خود پرداخت کرده است که پرداختی را در سال گذشته در استان قزوین انجام می دهد و در چهار ماه سال جاری ۲۲ میلیارد تومان می پردازد. بوده است.

صندوق سرمایه قرض الحسنه امداد ولایت یاد شده است: شعبه مجازی امداد ولایت هم مدتی پیش افتتاح شد و در بستر فضای مجازی خدمات لازم را به نیازمندان ارائه می‌کند.