شکست آمریکا در برهم زدن وحدت شیعه و سنیحسین کنعانی‌مقدم، کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس بین‌الملل شبکه خبری تهران‌نیوز با اشاره به شکست آمریکا و متحدانش در اغتشاشات علیه ایران، اظهار کرد: آمریکا ۴۳ سال است همواره در راستای مشکل‌آفرینی در ایران تلاش می‌کند، اما هربار با شکست مفتضحانه مواجه می‌شود.


بیشتر بخوانید:

جوان آمریکایی در راهپیمایی ۱۳ آبان چه می‌کرد؟


وی اضافه کرد: در اغتشاشات نیز آمریکایی‌ها امید داشتند با حضور تروریست‌ها، تجزیه‌طلبان و اغتشاشگران کار را پیش ببرند، اما مردمی ولایی و انقلابی ایران با حضور در صحنه نسخه آمریکا و اغتشاشگران را پیچیدند.

این کارشناس مسائل سیاسی عنوان کرد: حمایت آمریکا از مزدورانش، تروریست‌ها و منافقین چیز جدیدی نیست و طی سال‌های گذشته از تروریست‌ها در راستای تجزیه ایران حمایت کرده و گروهک تروریستی داعش را نیز بر این اساس ایجاد کردند تا ایران را با مشکل مواجه کنند.

کنعانی‌مقدم بیان کرد: آمریکا در حالی به‌صورت همه‌جانبه از تروریست‌ها علیه ایران اسلامی حمایت می‌کند که موجودیتش با نابودی مواجه است و جنگ‌های داخلی، اعتراض مردمی علیه سیاست‌های داخلی و خارجی و هزینه میلیون دلاری برای حمایت از تروریست‌ها از آن جمله است.

وی با بیان اینکه آمریکا بار دیگر مقابل ایران شکست خورد، متذکر شد: حمایت آمریکا از اغتشاشگران در ایران و تلاش برای بر هم زدن وحدت شیعه و سنی در حالی اتفاق افتاد که اقوام شیعه و سنی نشان دادند که پشت هم قرار دارند و از انقلاب اسلامی حمایت می‌کنند.

این کارشناس مسائل سیاسی در ادامه توضیح داد: آمریکا سالانه بیشترین هزینه‌ها را برای حمایت از تروریست‌ها انجام می‌دهد تا به زعم خود به اهداف شومش دست یابد و فوت یک دختر جوان نیز آمریکایی‌ها را خوشحال کرد تا با دروغ‌پراکنی و شایعه‌سازی علیه جمهوری اسلامی اغتشاش راه بیندازد که به هیچ کدام از اهداف خود دست نیافتند.

انتهای پیام/*