شورش مردم انقلابی ورامین علیه سدینیست هابه گزارش خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران نیوزبا درگذشت مهسا امینی از هموطنان سقزی در استان تهران بر اثر سکته قلبی، موجی از شایعات، اتهامات و سرکوب دشمنان، سلطنت طلبان، رسانه های خودخوانده و بیگانه، منافقین و جنایتکاران آغاز شد. جمهوری اسلامی.

دشمنان ایران و اسلام که جنایاتشان در دنیا بی نظیر است و در طول تاریخ انسان های زیادی را به طرز فجیعی کشته اند، اکنون از مادران مهربانتر شده اند!

آمریکا، جنایتکاران، گروهک تروریستی منافقین، دشمنان، رسانه های خودخوانده و خیانتکار به ملت بزرگ و انقلاب اسلامی ایران، غرب و غرور و رژیم های غاصب و دروغین صهیونیستی دست بسته. از بسیاری دیگر از جنایتکارانی که در ارتکاب جنایت و قتل پشت سرشان قرار دارند، حال مردم ایران از جمله خانواده آن مرحوم تامین می شود!

این در حالی است که دشمنان داخلی و خارجی انواع و اقسام اتهامات را به نیروی انتظامی خاچم و انقلابی وارد می کنند که با تلاش های مثال زدنی امنیت مردم ایران را تامین کردند و در ماجرای کشته شدن مهسا امینی نیز نیروی انتظامی کوچکترین در اختیار نداشت. تماس فیزیکی با متوفی و ​​با توجه به معاینات صورت از سوی مسئولان امنیتی و نمایندگان شورای اسلامی و اعضای کمیسیون و شوراهای داخلی کشور، اتهام ضرب و شتم متوفی امینی از سوی دشمنان مطرح و موضوع به شدت مورد بررسی قرار گرفت. رد شد .

پس از درگذشت مرحوم امینی، دشمنان خارجی با استخدام اراذل و اوباش و عوامل داخلی سعی در ایجاد فتنه در کشور داشتند که خوشبختانه به اهداف شوم خود نرسیدند و شکست خفت بار دیگری را تجربه کردند.

اما امروز مردم انقلابی همیشه در صحنه گرما، خشم خود را با محکوم کردن توهین‌های سدینیست‌ها و گرفتاری‌ها به مقدسات دینی نشان دادند و نشان دادند که همواره حامی و دوستدار انقلاب اسلامی و ایران هستند.

مردم انقلابی ورمین وقتی دیدند مرگ مرحوم امینی ابزاری در دستان عده ای آشوبگر و آشوبگر برای به آشوب کشیدن شهرها نیست، برای همیشه بستر عصیان و شهدا را جمع کردند، اما مردم انقلابی ورمین . رویای قایقرانی را برای همیشه به یک کابوس تبدیل کرد.

امروز زن و مرد، دختر و پسر، پیر و جوان، کودک و نوجوان و… به خیابان های ورامین آمدند تا با امام خامنه ای (مدظله العالی) بیعت جدیدی بگیرند و اعلام کنند که جان ماست. برای شما که چیزی نیست و نمی گذاریم ذره ای غم به دل شما راه یابد و بستر طغیان و فتنه را از کشور دور کنیم.

حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه ورامین امروز در جمع مردم حاضر شد و به سخنرانی پرداخت و مردم با اتهامات انقلابی و اتهامات فتنه گران و اغتشاشگران به تظاهرات ادامه دادند.

تظاهرات خودجوش و انقلابی ورامین امروز در حالی در این شهرستان برگزار شد که دیروز عده ای اراذل و اوباش این شهرستان اقدام به آتش زدن اموال مردم و ایجاد اغتشاش کردند.

انتهای پیام/*