شهید شمران با حضوری جهادی برای دفاع از انقلاب پرچم را برافراشتبر اساس گزارش ها شبکه خبری تهرانسردار سرتیپ علی فضلی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر امروز در مراسم گرامیداشت سالگرد شهادت شهید دکتر مصطفی چمران که در نجات انقلاب مسکو برگزار شد، اظهار داشت: خدا آگاه نیست اهل عمل و میدان است. مدل برای افراد مختلف

فضلی بیان کرد: اگر زندگی روشن شهید چمران در انقلاب اسلامی و ولایتمدار چندان طولانی در راستای خدمت به مردم نیست، اما نحوه خدمت او سطحی نیست و نیازمند مطالعه دقیق برای الگوسازی است.

وی با اشاره به اینکه کشور در ابتدای پیروزی انقلاب با دو جبهه جنگ داخلی و خارجی اداره می شد، افزود: شهید حمران در زمانی که هم منافقین و هم معاندین در حال ظهور بودند با روحیه جهادی موفق شد از صحنه عبور کند. . سپس تمایز بین حق و باطل مانند لبه شمشیر بود و نبرد در آن زمان بسیار حساس بود.

معاون هماهنگ کننده دوره سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شهید چمران در زندگی پربرکت خود که گوشه ای از انقلاب مورد تهدید قرار گرفت از حضور جهادی خود برای دفاع از انقلاب استفاده کرد.

وی بیان کرد: شهر نجات مهد بزرگان، علما، مشاهیر و مجاهدان است، همچون شهید چمران که کارگزاری تمام عیار بوده و علاوه بر شخصیت علمی برجسته بین المللی، دارای شخصیتی چند بعدی و تشکیلاتی بر اساس ادبیات اخلاقی است. او این کار را کرد و هرگز ظاهری روزمره نداشت.

فضلی گفت: مجلس شهید مردی ایثارگر و جهادگر بود و توجه به آرمان های اسلام، دین و رهبری، پایبندی به مبانی و تاکید بر اهداف انقلاب از جمله فقرزدایی را حجت خود می دانست. استقلال. ، خدمت صادقانه و رضایت الهی.

وی تاکید کرد: اتاق شهید معتقد به همکاری در فعالیت های نظامی و سیاسی بود و با افرادی که از مبانی نظام اطلاع نداشتند سازش نداشت. او در فعالیت های سیاسی شجاع و شجاع بود و امنیت ایران اسلامی را به خدمت گرفت.

معاون هماهنگ کننده دوره سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شهید چمران ثروت خود را وقف اسلام و انقلاب کرد.

منبع: دیار آفتاب

انتهای پیام/