شهید سلیمانی همراه خود بسیج افراد به دلیل شکست از دوام توقف کردندحجت‌الاسلام والمسلمین استیری امام جمعه باقرشهر را انتخاب کنید و انتخاب کنید کهریزک در داخل ذکر شد‌وگو همراه خود خبرنگار آنلاین خبری تهران نیوز ذکر شد: خوش شانس در داخل قلمرو کهریزک را انتخاب کنید و انتخاب کنید باقرشهر کلاس ها مختلفی جهت برگزاری راهپیمایی روز قدس برگزار شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید افراد {اهمیت} قدس را به خوبی می‌دانند.

وی گفت: حتی می تواند ملت ایران توجه قابل توجه خوبی با اشاره به سناریو موجود فلسطین، کرانه باختری را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرزمین‌های اشغالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید هجمه‌ای کدام ممکن است علیه مسلمانان آورده شده، دارند.

امام جمعه فاز کهریزک مقوله ای کرد: باتوجه به فرمایشات مقام معظم مدیریت فلسطین اقامت است را انتخاب کنید و انتخاب کنید افراد ما این حیاتی را در داخل حرکت آرم خواهند داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید {پاسخ} جنایات اخیر‌ای سرزمین‌های اشغالی نسبت به افراد فلسطین صورت می‌گیرد را در داخل راهپیمایی روز قدس خواهند داد.

وی با اشاره به عملکرد حاج قاسم در داخل جبهه از دوام ذکر شد: طبق آموزش داده شده است بزرگان شهید حاج قاسم نسبت به روزی کدام ممکن است ایشان در داخل قید حیات بوده اند نگرانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رعب را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوبیا بیش‌تری در داخل دل دشمنان انداخته است.

امام جمعه باقرشهر را انتخاب کنید و انتخاب کنید کهریزک تصریح کرد: در حال حاضر در داخل جای جای سرزمین‌های اشغالی، لبنان، سوریه را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشورهای پیرامون ما عنوان حاج قاسم بر اوج زبان‌ها است چرا کدام ممکن است افراد حضور حاج قاسم را انتخاب کنید و انتخاب کنید برقراری ایمنی در داخل زمان حیات ایشان را حساس کرده‌اند.

وی افزود: افراد معتقدند بر اوج سفره‌ حاج قاسم نشسته را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرکت ها ارزنده‌ ایشان پس به دلیل تحویل داد 2 12 ماه به دلیل شهادتشان همچنان عالی است.

استیری {تأکید کرد}: حاج قاسم همراه خود اتحاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همدلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید انفاس قدسیه افراد قلمرو را بسیج کردند به همان اندازه به دلیل شکست از دوام توقف کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود استقامت شخصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید توسل به اهل بیت(ع) آبرویی برای نظام، انقلاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالم تشیع ساختند.

وی در طولانی مدت خاطر آرم کرد: در داخل سالیانی کدام ممکن است به دلیل اشغال فلسطین قبلی است شاهد جریانات مختلفی بودیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سازش اعراب را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسراییل به دلیل موضوعاتی است کدام ممکن است 9 تنها واقعی از دوام افراد را به مقیاس عقب نداده، کمی موجب بدتر کردن استقامت افراد را انتخاب کنید و انتخاب کنید هشیاری نسبت به نقشه‌های شوم در داخل پس این ماجرا شده است.

انتهای پیام/*