شهردار و مدیران شهری از شهرک صنعتی شهر بوهان بازدید کردندبه گزارش شبکه خبری تهران نیوز ، در راستای شناسایی و رسیدگی به مشکلات ناحیه صنعتی بوهان، رضا زاده شهردار به همراه جمعی از مدیران شهری از شهرک صنعتی بهمن بازدید و با جمعی از تولیدکنندگان گفتگو کرد.

پس از بازدیدهای میدانی مدیریت شهری بومهن، شهردار و جمعی از مدیران شهرداری با حضور در ناحیه صنعتی خیابان شهید قدرتی (عسگری) و شهید خوردپا (ردیاب) ضمن بررسی مشکلات زیربنایی و عمرانی منطقه، به بررسی مشکلات زیربنایی و عمرانی منطقه پرداختند. چند تولیدکننده و کارآفرین در منطقه با هم صحبت کردند.

شهردار بومهن در حاشیه این بازدید با ابراز خوشحالی گفت: در بومهن یک شهرک صنعتی پویا، مدرن و کارآمد فعال است و آمادگی 100 درصدی برای توسعه کارخانه های تولیدی این منطقه در چارچوب قانون و قانون داریم. ظرفیت های مجاز.”

رضا زاده با تقدیر از استاندار انقلابی و جهادگر تهران گفت: با استفاده از اختیارات مدیریتی مدیر انقلابی در راستای منویات رهبری که حمایت از تولیدکنندگان است می توان در جهت توسعه قومیت ایران اقدام کرد.

شهردار بوهمیان در بازدید از کارخانه داروسازی پارسه پلاستیک گفت: واحد تولیدی مادر یکی از افتخارات شهرستان است که با تعامل و همکاری با بسیاری از شرکت های دارویی در سطح کشور و حتی خاورمیانه زمینه را فراهم کرده است. اشتغال برای بسیاری از جوانان بوهانی.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود در خصوص شبکه آبرسانی به حوزه صنعت گفت: شهرداری در خصوص اصلاح و تعمیر شبکه آبرسانی منطقه هرگونه مساعدت و همکاری را انجام خواهد داد و این موضوع نیازمند همکاری دستگاه های ذیربط است. و سازمان ها با همکاری و تعامل. و بین بخشی و در چارچوب ظرفیت های قانونی، مشکلات تامین آب حوزه صنعت حل شود.

شهردار بوهن تاکید کرد: با توجه به اینکه مدیریت شهرک صنعتی با شهرداری است مجموعه مدیریت شهری موظف است در شبکه معابر و امور عمرانی اقدامات ویژه ای انجام دهد و به دوستان صنعتگر و تولید کننده قول می دهم که شهرداری با برخورداری از تمامی توانمندی های خود، در توسعه کشور صنعتی به کار گرفته خواهد شد.

انتهای پیام/*