شماره پیراهن عیسی در آرسنال مشخص شد


بر اساس گزارش ها شبکه خبری تهران نیوزگابریل ژسوس، مهاجم برزیلی منچسترسیتی را ترک کرد و با قراردادی 55 میلیون یورویی به آرسنال پیوست. آرسنال تا ساعاتی دیگر او را به صورت رسمی به هواداران این باشگاه معرفی خواهد کرد. اما قبل از اعلام رسمی پیوستن ژسوس به آرسنال، تصاویری از او گرفته شد که نشان می دهد مهاجم برزیلی فصل آینده با چه شماره پیراهنی در آرسنال بازی خواهد کرد. پیراهن شماره 9.

گابریل ژسوس در پنج سال و نیم حضورش در سیتی، حرفه ای موفق داشت. او 95 گل برای سیتیزن ها به ثمر رساند و چهار بار قهرمان لیگ برتر شد. او فصل آینده در لندن برای آرسنال بازی خواهد کرد.

در حالی که آرسنال احتمالا امروز رسما عیسی را به عنوان بازیکن جدید خود معرفی خواهد کرد، تصاویری از حضور او در ورزشگاه امارات منتشر شده است که نشان می دهد توپچی ها چه پیراهنی برای او گذاشته اند. پیراهن شماره 9. پیراهنی که از زمان جدایی الکساندر لاکازت از آرسنال در اختیار هیچکس نبوده است.

شماره پیراهن عیسی در آرسنال مشخص شد

تصاویر منتشر شده از حضرت عیسی در امارات; با پیراهن شماره 9

قبل از لاکازت، پیراهن شماره 9 آرسنال در اختیار بازیکنانی مانند لوکاس پرز، لوکاس پودولسکی، چو یونگ پارک، ادواردو و خولیو باپتیستا بود. حتی اگر به سال های قبل نگاه کنیم، دیگران را با این پیراهن عالی خواهیم دید. بازیکنانی مانند خوزه آنتونیو ریس، داوور شوکر، نیکلاس آنلکا و پل مرسون.

البته عیسی قبلا پیراهن شماره 9 را می پوشید. او در سه فصل اخیر با این تعداد برای سیتی بازی کرده است. او البته با پیراهن شماره 33 برای سیتی و باشگاه سابقش پالمیرا هم بازی کرد.

منبع: ورزش سه

انتهای پیام/