شعبه تامین اجتماعی در پیشوا اجباری شد/ عده ای در کشور به دنبال دوقطبی های کاذب هستندبه گزارش خبرنگار شبکه خبری تهران نیوزحجت الاسلام و المسلمین روح الله باقری امام جمعه شهرستان پیشوا در خطبه های سیاسی دینی نماز جمعه این هفته گفت: سازمان تامین اجتماعی موظف است شعبه اصلی در شهرستان داشته باشد، تکریم بازنشستگان چیزی نیست که یادمان باشد. . متاسفانه سالی یک بار دولت تعدادی از ادارات ما را جمع می کرد و می برد، امروز هم برخی از بازماندگان دولت قبل می گویند که ما همچنان در دولت قبل هستیم، این یک قانون است و تایید می کند که سازمان تامین اجتماعی باید داشته باشد. شعبه ای در شهر، مصوبه باید اجرا شود.

وی افزود: عده ای می گویند پیشوای عزیز استخر خراب است برو کرچک با 30 درصد تخفیف از استخر استفاده کن وای مدیریت چقدر احمق و بی فکر است در تلویزیون با پراید این حرف ها را می زنند. ”

امام جمعه پیشوا فرمودند: چقدر در سال های گذشته فریاد می زدیم که غدیر را مانند اربعین و عاشورا زنده نگه داریم و راهپیمایی غدیر را راه اندازی کنیم.

وی ادامه داد: در عرصه های فرهنگی، هنری و سیاسی و در همه عرصه ها می خواهند دوگانگی کاذب بین افراد با حجاب، بی حجاب و بی دین، با دین و انقلاب، بی انقلابی و جبهه رفتند ایجاد کنند. ، شکست ها و مثال های زیادی که باید مراقب آنها باشیم.

وی گفت: دهه آخر ذی الحجه هنوز تمام نشده است، بنرها و پوسترها را نصب کردیم و قصه گذاشتیم، سیاه پوشیدیم و به استقبال محرم برویم. کار اشتباهی است. کار هیئت ها بسیار ارزشمند است. اما آنجایی که اهل بیت فرمودند شاد باشیم، این شادی است، درست نیست.» به اندازه غم می ارزد.

امام جمعه پیشوا در پایان خاطرنشان کرد: واکسن را جدی بگیرید، کسانی که تزریق نکرده اند باید بیایند و تزریق کنند، شرعاً واجب است.

انتهای پیام/