شعار هیئت ها در محرم 1401 اعلام می شود


برای گزارش دادن شبکه خبری تهران نیوزدر آستانه ایام سوگواری سید و سالار شهیدان پس از انجماد گاو نر و اجماع فعالان هیئت، شعار «عالم نجات با حسین (ع)» به عنوان شعار ساده انتخاب شد. از جماعت عاشقان اوهل البیت (پوئبه) و هیئت ها در ایام محرم 1861م.

نهادها و هیئت های کشوری از همه هیئت ها و گروه ها خواستند با حفظ شعار و نشان و استقلال خود، با نشان دادن جلوه ای از اتحاد و همدلی جامعه هیئت حسنی، در حرکت جمعی شرکت کرده و از این حرکت استفاده کنند. در حاشيه توليدات، تبليغات و ايجاد سايت هيئت را در نظر بگيريد و در محتواي تابلو در نظر بگيريد.

شعار هیئت ها در محرم 1401 اعلام می شود

همه ساله در ایام منتهی به ماه محرم «دعای شعار محرم» با مشارکت و همفکری جامعه بزرگ فعالان و فرهنگیان، عبارتی از کلام اهل بیت (علیهم السلام) برگزار می شود. یا مونولوگ با اشاره به زندگی آنها به عنوان شعار مشترک محرم 1401 انتخاب شود

هيئت جايي است كه فريادهاي رنج بشري در آن فرياد مي زند، مصائب بشريت و شعارهاي هيئت عصاره و چكيده اين همه عذاب ها و دغدغه ها و امور است. هیئت ها دردها و مسائل را در قالب شعارهای هیئت به مناسبت فریاد می زنند. هر کمیته موضوع، مشکل و شعار اصلی خود را دارد و گاهی گریه می کند. ضمناً لازم است اتحاد و همدلی جامعه بزرگتر هیئت نیز به نوعی باشد. شعار مشترک نماد اتحاد و همدلی و نشان از توافق جمعی هیئت هاست.

در سال 1400، «زیر علامت جای امن دنیاست»، در سال 99، «باید تمام عمرم مثل او باشم» به عنوان شعار مشترک هیئت ها انتخاب شد.

منبع: فارس

انتهای پیام/