شروع طوفانی پرسپولیس در نقل و انتقالاتبر اساس گزارش ها شبکه خبری تهرانعباس کارگر بازیکن سابق پرسپولیس گفت: دانیل اسمعلی فر یک مدافع راست و پرانرژی است که می تواند در فصل آینده به پرسپولیس کمک زیادی کند. او در فاز تهاجمی عالی است و با توجه به دوندگی فراوانش در دفاع نیز عملکرد خوبی دارد.

وی ادامه می دهد: به نظر من پرسپولیس با توپ پر این انتقال را آغاز کرد و تا به حال نفرات خوب، کارآمد و تست پشت سر هم خریده است که همگی سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارند. این موضوع همه ما پرسپولیسی ها را به آینده تیم و فصل آینده امیدوار می کند.

پیشکسوت پرسپولیس می گوید: شاید بیشترین آسیب را پرسپولیس در نقل و انتقالات در فصل گذشته متحمل شد. بسته شدن پنجره تیم و مشکلات مالی اجازه خرید بازیکن خوب و تاثیرگذار را نداده و شاید کسانی که به پرسپولیس آمدند نتوانند با شرایط وفق دهند اما امسال به نظر می رسد باشگاه از سال گذشته درس گرفته و خوب ساخته است. خرید در بازار حمل و نقل

عباس کارگر هم نشان می دهد که پرسپولیس نسبت به فصل گذشته قدرتمندتر شده است: پرسپولیس باید فصل آینده برای همه تیم های ممکن بجنگد. با این خریدها علاوه بر بازیکنان تاثیرگذاری مثل مهدی ترابی، وحید امیری و … تیم فصل آینده به یک جام و لیگ برتر بسنده نکند و باید تمام جام ها را قطع کند، به نظرم تیم یحیی گل محمدی این پتانسیل را دارد. .

منبع: خبر ورزشی

انتهای پیام/