سی امین سالگرد یادگار امام خمینی (ره) آغاز شدبه گزارش خبرنگار تهران نیوز ، پس از دو سال انتظار برای شیوع ویروس کرونا، عاشقان امام روح الله بار دیگر در حرم مطهر معمار کبیر انقلاب اسلامی گرد هم آمدند تا به سوگ قرن سوم و سی ام بنشینند. بیعت مجدد با مکتب و انقلاب که پر از نور و شگفتی است.

امروز همه ایران در عزای امامی است که با حمایت اسلام و نظام مسلمین ظلم و حکومت ظالمان این کشور را در کنار هم قرار داده است تا حکومت حق و حکومت الهی گسترش یابد. آن سوی مرز و منطقه.

حرم مطهر امام خمینی (ره) پس از دو سال شاهد مراسم عزاداری و تشییع آن امام فقید است. در دو سالی که ویروس کرونا امکان هرگونه تجمع را از پیروان مکتب امام خمینی (ره) سلب کرده بود، با رشادت ها و از خودگذشتگی مدافعان و شهدای عرصه سلامت، این ویروس منحوس مهار شد و هزاران نفر توانستند با رعایت پروتکل های بهداشتی، به حرم مطهر حضرت راحیل نزدیک شوند تا در غم از دست دادن رهبر صالح، عادل و مردمی که انقلابش در تاریخ معاصر جهان بی نظیر است، عزاداری کنند.

علیرغم اینکه حجت الاسلام انصاری دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی (ره) از وجود محدودیت برای ثبت نام کاروان ها به منظور حفظ سلامت هموطنان خبر داد، اما ازدحام جمعیت به حدی است که به هر نحو ممکن است. . ، به حرم مطهر امام خمینی (ره) می رسند تا از قافله عشق عقب نمانند.

امسال نیز مانند سال های گذشته میلیون ها نفر برای شرکت در مراسم ختم بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ثبت نام نکردند و بالغ بر 150 هزار نفر از 10 استان همجوار تهران در این مراسم حضور داشتند.

بر اساس اطلاعیه ستاد مرکزی امام خمینی (ره) مراسم سی امین سالگرد رحلت امام روح الله به طور رسمی از ساعت 9 صبح آغاز می شود.

همچنین با توجه به برخی مشکلات عروق کرونر در کشورهای مبدا، محدودیت ها و احتیاط هایی در دعوت از شخصیت های خارجی اتخاذ شده است.

گفتنی است در مراسم امروز رهبر معظم انقلاب اسلامی به ایراد سخنرانی می پردازند که بسیار مهم و دارای ویژگی های گسترده ای است.

گزارش تکمیل شد…