سریال «قاعده رشد» به صورت واقع گرایانه تولید شدبه گزارش شبکه خبری تهران نیوز عوامل سریال “قانون رشد” بعدازظهر امروز 29 خرداد 1401 با حضور در اداره کل روابط عمومی سازمان صدا و سیما در دستگاه امور مخاطبان رادیو (162) با مخاطبان سریال تلویزیونی صحبت کردند.

حسن لاپویان کارگردان، مهدی فرجی این تهیه کننده به همراه حمید ابراهیمی، آزیتا ترکاشوند، نیلوفر شهیدی، مجتبی فلاحی، پیام احمدی نیا و علیرضا مهران بازیگران سریال حکیم رشد در واحد 16 (واحد 16) رادیو حضور داشتند و پاسخ دادند. در مورد سوالات آنها

عوامل سریال «حکیم رشد» پس از پاسخ به ندای مخاطبان سریال، در نشست خبری «HCDM رشد» شرکت کردند و در مورد چالش ها، تجربیات و نظرات خود درباره این سریال صحبت کردند.

در ابتدا حسن لفافیان تهیه کننده این سریال گفت: تولید سریال را از یک سال پیش شروع کردیم و حدود 8 ماه است که ساخت سریال را شروع کرده ایم و صحبت با مردم و نکات مثبت و منفی که برای ما ارسال کردند. ، همه ما خسته ایم.” یک سال از بدن ما گذشت. روابط عمومی بسیار دلنشین بود، سعی کردیم در ساخت سریال فضایی متفاوت با خطوط جنایی و پلیسی به نمایش بگذاریم. ساخت سریال سختی های زیادی دارد که مهم ترین آنها لوکیشن های مختلف و قطعا حضور در تهران است اما در شرایطی که وجود دارد مردم و پلیس تهران همکاری بسیار خوبی با ما دارند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این سریال یک پروژه مشارکتی بود و سعی کردیم با همکاری پلیسی که داشتیم صحنه هایی از سریال را به واقعی ترین شکل تولید و خلق کنیم. من کارهای زیادی برای فرجا انجام داده ام اما این سریال یکی از بهترین همکاری های من با پلیس بود.

مهدی فرجی وی در ادامه به تشریح تجربیات مختلف خود در این سریال گفت: من بیشتر به ساخت سریالی علاقه داشتم که با عناصر کمدی و طنز به خانواده بپردازد، اما پیشنهاد سازمان صدا و سیما برای تولید این سریال بسیار قابل تامل بود. برای من.” من معتقدم هر چه برای افراد با سابقه خانوادگی کار بیشتری تولید کنیم، موفق تر خواهیم بود.

تهیه کننده سریال «عجله حکیمانه» گفت: امکانات فیلمسازی کافی در کشور نداریم. از مجموع مجموعه های سینمایی و تئاتری که داریم صد تایی هم نداریم که به فیلمساز نیاز داریم، متاسفانه باید هر دو روز یک بار به 120 لوکیشن برویم تا در شرایط و شرایط متفاوتی که فرآیند را برایمان غیرقابل تحمل می دانیم، یک فیلم پلیسی تولید کنیم. و حتی مردم وقتی مردم با این سریال خوش شانس هستند و اغلب در تماس های تلفنی خواستار ساخت فصل دوم می شوند، مسئولان باید برای سریال های دیگر جنایی و پلیسی فرصت تولید ایجاد کنند.

حمید آبراهامی بازیگر سریال سیج راش با اشاره به اتفاقات و حواشی که در زندگی شخصی اش ایجاد شده است، توضیح داد: برای ایفای نقش در این سریال بارها تهدید به قتل در خیابان شده ام. ، و “این نشان می دهد که سریال قادر است مخاطبان خود را به دست آورد.” پیدا کنید و مخاطب ارتباط عمیقی با روایت سریال برقرار کنید.

نیلوفر شهیدی و آزیتا ترکاشوند با اشاره به اینکه سریال حکیم راش سریال موفقی بود به طور مشترک از مطرح شدن این سریال در تلویزیون خبر دادند و ابراز امیدواری کردند که سریالی مانند سیج راش تولید بیشتری شود.

پیام احمدی نژاد وی با اشاره به اینکه مردم نقش برده را دوست داشتند، گفت: ساعاتی که با مردم صحبت می کنم چه تلفنی و چه حضوری همیشه با مهربانی مردم برخورد می کنیم. برای من به عنوان یک بازیگر آنقدر شگفت انگیز بود که در نهایت توانستم با یک نقش منفی به شخصیت محبوب سریال تبدیل شوم و جا دارد از کارگردان و نویسنده سریال تشکر کنم.

علیرضا مهران بازیگر دیگری هم در نشست خبری گفت که مردم با این سریال به تلویزیون علاقه مند شدند و مخاطب رسانه ها شدند.

حسن لفافیان در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر نقش مجید سعیدی در این سریال اظهار داشت: من در انتخاب بازیگران وسواس زیادی داشتم و حالا که خروجی سریال تمام شده از همه انتخاب هایی که انجام داده ام راضی هستم. . .

وی در ادامه گفت: ما قصد نداشتیم ناامنی های جامعه و هنجارها را به وضوح نشان دهیم، اما سعی کردیم کاملاً واقع بینانه به تاریخچه سریال بپردازیم. خلاصه داستان ما این بود که به مخاطب نشان دهیم اگر در آن حضور ندارید. قلب خانواده، شما آسیب پذیر و ضعیف خواهید بود و پیام سریال این بود که نشان دهد بزرگترین پناه برای همه، خانواده است.

لاپیان با بیان اینکه هر پروژه بزرگی کار خودش را دارد، تصریح کرد: سریال «عجله حکیمانه» در محتوا و البته شکل و حتی بازی تغییری نکرده است. من سال‌ها سابقه کار در نیروی انتظامی در ارتش را داشتم و البته با هم کار می‌کردم، از طرفی با کوچک‌ترین امکانات در زاهدان بزرگ شدم و تمام تجربیات شخصی‌ام باعث شد تا واقع‌بینانه‌ترین شکل روایت را در نظر بگیرم. در تولید سریال.

وی در پایان گفت: نکته مثبت این کار سه ماه و نیم قبل از تولید سریال بود که توانستیم بهترین شرایط را برای تولید چنین پروژه بزرگی با صف لوکیشن های مختلف فراهم کنیم.

فرجی در ادامه این نشست درباره سریال برای جوانان گفت: شخصیت های محبوبی در سریال حضور داشتند که هر کدام می توانند الگوی بخشی از جامعه باشند. سریال «قاعده رشد» به گونه ای بود که حتی شخصیت های منفی آن با ایدئولوژی و معرفت، این قابلیت را فراهم می کرد که برای مخاطبان الگو باشد.

ثریا قاسمی (توران)، مهلک باقری (محبوبه)، پیام احمدی نیا (غلام)، مجتبی فلاحی (ذبیح)، شاهین تسلیمی (علیه)، علیرضا مهران (نوید)، حمید ابراهیمی (افشین کافر)، مهرداد ضیایی (دکتر پوآ) ، آزیتا ترکاشوند (زیبا چاپاری)، نیلوفر شهیدی (زهره)، مجید سعیدی (اسفند / ضرابخانه)، ندا قاسمی (سودابه)، هدی استوی (سایه)، عرشیا توکلی (سلیم)، حسن ولیچانی (نصیر)، محمدرضا خاد. خاد خاد . (نام)، سیاوش گرگانی، صدرالدین حجازی، ترور آرمیدا، فراژ گل سفیدی، فیروز هیدرازاده از جمله بازیگران سریال «حکم رشد» هستند.

تهیه کنندگان سریال عبارتند از: سعید نعمت الله فیلمنامه نویس، حسن لفیان کارگردان، آرش زینالخایری مدیر تولید، فرزاد رحمانی مدیر برنامه ریزی قسمت اول، حجت زجودی، مدیر فیلمبرداری قسمت اول محمد معصمد، اهممری نصاری، تدوین مهدی حسینی. وند، طراح گریم مجید اسکندری، طراح صحنه، محمد کفاشیان، طراح صحنه و لباس، الهام شعبانی طراح صحنه و لباس، صدابردار مهدی یگانه، فیلمبردار قسمت اول حسین بازار افشان، قسمت دوم حمید رحیم زاده کارگردان ظهیر پیر هادی، راشدی، دستیار کارگردان، حسن دنیاری، راز صحنه نمایش عکاس میثم محمدی، مدیر روابط عمومی علیزادمهر، دکتر پروژه فائزه حسینی، مشاور پروژه جواد کتابی، تهیه کننده مهدی فرجی.

منبع: صبا

انتهای پیام/