سریال «آنتن» توقیف شد؟!گزارش کردن شبکه خبری تهران نیوزسریال «آنتن» به تهیه کنندگی و کارگردانی سید ابراهیم امریان دو هفته پیش در سایت نماوا منتشر شد. مدت زیادی از توزیع این سریال نگذشته بود که پس از انتشار قسمت دوم آن در سایت ناموف، درخواست توقف این سریال صادر شد و به گفته کارگردان آن، کار به پایین منتقل شده است.

داستان سریال در دانشگاه می گذرد و در سکانسی به اعتراضات دانشجویی اشاره دارد که با توجه به شرایط کنونی جامعه و تنش هایی که پیرامون سریال به وجود آمده به نظر می رسد دلیل اصلی تعلیق سریال باشد. . مسئله حجاب

پژمان جمشیدی، هادی کاظمی، رویا افشار، مرجانه گلچین و الیکا عبدالرزاقی بازیگرانی هستند که در این سریال به ایفای نقش می پردازند.

سید ابراهیم عامریان که پیش از این تهیه کنندگی فیلم های پرفروشی چون «اینفرادی»، «دینامیت» و «زاپاس» را برعهده داشت، درباره توقیف «آنتن» به خبرنگار برنا گفت: پنج قسمت از سریال «آنتن» پخش شد. تمام اصلاحاتی که قبلا در مورد سریال به ما داده شده بود را رعایت کرده ایم. قسمت اول و دوم سریال پخش شد اما متاسفانه پخش آن را قطع کردند و قسمت دوم را پایین کشیدند.

وی در خصوص نابسامانی های جامعه و ارتباط آن با سریال «آنتون» گفت: در «آنتون» سکانسی درباره اعتراضات دانشجویی است که فکر می کنم به دلیل شباهت به جامعه کنونی حساس شده است. به هر حال ما تا جایی که می توانستیم با ساترا همکاری کردیم و تمام اصلاحاتی که به ما داده شد را بدون دلیل پذیرفتیم. امیدوارم روی مجوزی که به ما دادند بمانند.

وی ادامه داد: مجوز ساخت سریال را یک سال و نیم پیش گرفتیم. بنابراین تاریخچه سریال ما به یک سال پیش برمی گردد و ربطی به وضعیت کنونی ایران ندارد.

منبع: بارنا

انتهای پیام/