ستاره های معروف از لیست خرید استقلال حذف شدندبه گزارش شبکه خبری تهران نیوز استقلال با گذشت چند هفته از جدایی فرهاد مجیدی همچنان در انتخاب جانشین برای سرمربی سابق خود ناموفق است. این در حالی است که فشار هواداران این تیم بر مدیران استقلال به حداکثر ممکن رسیده است و روز گذشته نیز در این خصوص تجمعی مقابل این باشگاه برگزار کردند.

هواداران استقلال در کنار انتخاب سرمربی، نگران بحث نقل و انتقالات نیز هستند. در حالی که پرسپولیس تاکنون 4 ستاره و مشخصا یک بازیکن جوان را به خدمت گرفته است، آبی ها تنها موفق به خرید سجاد شهباززاده شده اند.

با این حال استقلال به دلیل جدایی احتمالی چند بازیکن نیاز به خرید چند ستاره تاثیرگذار در ترکیب خود دارد. با این حال امسال تعداد بازیکنان زیادی در بازار نقل و انتقالات وجود ندارد یا آبی ها به اندازه کافی برای تقویت تیم خود استفاده نمی کنند.

گفته می شد تعدادی از لژیونرهای مطرح استقلال در لیست خرید فصل آینده استقلال هستند اما در روزهای اخیر 4 بازیکن عملا حذف شده اند. اولین بازیکن نزدیک به استقلال محمد نداری بود که گفته می شود با یک تیم اروپایی برای حذف این بازیکن از لیست آبی ها به توافق اولیه رسیده است. امید ابراهیمی گرین دیگر استقلالی ها برای تقویت خط هافبک بود. اما این بازیکن به صراحت اعلام کرده که از حضورش در فوتبال قطر راضی است و به ایران برنمی گردد. قهوه رسای که از آن به عنوان بمب نقل و انتقالات آبی ها یاد می شود، به نظر شرایط مناسبی ندارد و آبی ها قصد نداشتند با خرید این بازیکن لیست فصل آینده خود را پر کنند. گفته می شود رضایی در فصل قبل به دلیل مصدومیت از برنامه استقلال خارج شد. اما آخرین گزینه در بین لژیونرها سعید عزت اللهی بود که نامش در سال های اخیر بارها به عنوان گزینه جذاب استقلال و پرسپولیس مطرح شده است. البته چندی پیش پدر این بازیکن اعلام کرد که بازگشت سعید به فوتبال ایران هنوز زود است.

به این ترتیب چهار بازیکن کلیدی که در لیست استقلال قرار داشتند، فصل آینده آزاد نخواهند شد.

باید منتظر ماند و دید برنامه مدیران استقلال پس از انتخاب مربی در خصوص نقل و انتقالات چیست. آبی‌ها در حال حاضر سعید صادقی را به‌عنوان مهم‌ترین هدف نقل و انتقالاتی خود در نظر گرفته‌اند و ظاهراً گفته می‌شود با مهدی نژاد، مدافع سپاهان نیز مذاکره کرده‌اند. استقلال ممکن است نیازهای او را به بازیکنان خارجی برآورده کند.

منبع: فرارو

انتهای پیام/