ساپینتو هنوز استقلال را نمی شناسدپرویز برومندپیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران در گفت و گو با خبرنگار ورزشی شبکه خبری تهران نیوز وی با اشاره به برتری استقلال مقابل هواداران تهرانی گفت: استقلال در این بازی بسیار هوشمندانه عمل کرد هرچند که بازی خوبی از خود به نمایش نگذاشت به خصوص در نیمه دوم که بازی در اختیار هواداران بود.


بیشتر بخوانید:

کی روش به جای بازیکن پرسپولیس باید ستاره استقلال را دعوت کند


وی با بیان اینکه استقلال با ساپینتو بازی های خوبی از خود به جا نمی گذارد، افزود: استقلال بر خلاف انتظار همچنان با تیم محبوب هواداران فاصله دارد و نمی توان این تیم را مدعی جدی قهرمانی دانست. امیدوارم تیم در آینده به هماهنگی لازم دست یابد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران یادآور شد: ساپینتو هنوز شناخت کافی از استقلال ندارد و به ترکیب ایده آل خود دست پیدا نکرده است.

برومند خاطرنشان کرد: هفت هفته از لیگ برتر می گذرد اما ساپینتو هنوز نمی داند ترکیب ایده آلش چیست. دور از بازیکنان

وی در خصوص بازی استقلال با نساجی مازندران در سوپرلیگ گفت: بازی حساسیت خاص خود را دارد چرا که استقلال تهران با مربیگری ساپینتو قطعا برای نتیجه گیری به میدان می آید و نساجی مازندران نیز تیم ضعیفی نخواهد بود. . .

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران تاکید کرد: پست یمگا باید عوض شود و او در پست مهاجم بازی کند و در کنار محبی باشد در صورتی که هافبک راستی مثل حردانی داریم که باید یمگا در این پست بازی کند.

انتهای پیام/*