ساعت و تاریخ بازی‌های باقیمانده استقلال


به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، بازیهای آینده استقلال را در این مطلب می خوانید. بازیهای باقیمانده استقلال نشان می دهد که استقلال در مسیر قهرمانی باید با دو رقیب ته جدولی و سه رقیب میانه‌ی جدولی بازی کنند.

استقلال این هفته باید به مصاف شهر خودرو بروند. تیمی که به اصطلاح فانوس به‌دست است و می‌کوشد برای فرار از سقوط به دسته‌ی پایین‌تر هر حریفی را از پیش‌رو بردارد.

بعد از نماینده مشهد استقلالی‌ها باید به اهواز سفر کنند و در گرمای طاقت‌فرسای این شهر با تیم قدرتمند فولاد بازی کنند. رقابتی که با حضور نکونام و مجیدی روی نیمکت به مثابه یک جنگ تمام‌عیار خواهد بود.

در بازگشت از اهواز استقلالی‌ها باید با آلومینیوم اراک بازی کنند. تیمی که با حضور رحمتی سبک بازی‌اش متحول شده و بازیکنانش زخم‌خورده از فینال جام حذفی می‌خواهند بازی‌های آخر فصل را برای اثبات حقانیت‌شان بازی کنند.

هفته‌ی بعد آخرین بازی خارج‌ازخانه‌ی دوستاره‌ها برابر مس رفسنجان برگزار می‌شود. محمد ربیعی و شاگردانش احتمالا آخرین امید پرسپولیسی‌ها برای توقف فرهاد مجیدی و بازیکنانش هستند چرا که بردن بازی هفته آخر برابر نفت مسجد سلیمان آن هم در ورزشگاه آزادی احتمالا برای استقلال کار خیلی سختی نخواهد بود.

بازیهای آینده استقلال در لیگ برتر 1401

منبع: افکار

انتهای پیام/