ساده ترین راه برای مدیریت پول


به تازگی با باورنکردنی ترین ابزار مالی روبرو شدم.

ای کاش این موضوع را زودتر یاد گرفته بودم.

فقط حدود چهار ماه و نیم گذشته است ، اما من هرگز احساس نمی کردم که اینقدر تحت کنترل هستم ، اما در عین حال اینقدر آزاد هستم ، از نظر اینکه چقدر پول دارم و چقدر می توانم برای هر چیزی که نیاز دارم یا می خواهم هزینه کنم.

حالا منظور من این نیست که این ابزار پول باعث شد من متوجه شوم که ثروتمند هستم.

فقط من را از این همه چیز آزاد کرد

برای شروع ، در حالی که من در پس انداز خوب بودم ، هنوز هیچ ایده روشنی نداشتم که آیا هوشمند پس انداز می کنم ، چقدر واقعاً دارم و چگونه می توانم آنچه را که باید مدیریت کنم تا رشد دهم و آن را برای آینده خود فراهم کنم.

چیزی که من می خواهم این است که هر چه زودتر بازنشسته شوم ، زیرا می دانم که من درآمد غیر فعال دارم و برای پرداخت صورت حساب ها کافی است تا بتوانم روزهایم را با کاری که دوست دارم بازی کنم. اگر چیزی که من دوست داشتم درآمد بیشتری داشت ، عالی بود. اگر نه ، بگذارید اینطور باشد.

من می خواستم به اندازه مورد نیاز خود بتوانم سفر کنم ، دنیا را ببینم ، زمان زیادی را با خانواده ام بگذرانم ، در تجربیات فوق العاده خود را در کنار عزیزانم قرار دهم و در هر زمان در صورت نیاز به همه کمک کنم.

اما من دقیقاً نمی دانستم چگونه این کار را انجام دهم یا چقدر برای رسیدن به آن زمان لازم است.

تا اینکه من واقعاً به همه چیزهایی که داشتم نگاه کردم و روش های T. Harv Ecker را به کار گرفتم.

اگر نام هارو را نشنیده اید ، پیشنهاد می کنم همین حالا شروع کنید. به خصوص اگر می خواهید نحوه مدیریت بهتر پول خود را بیاموزید.

و من فکر می کنم همه باید. پول می تواند از بسیاری جهات پایه همه استرس ما باشد به طوری که وقتی تا حدی سرکوب شود که ناخودآگاه بجوشد ، منجر به اقدامات زیادی می شود که ما را از زندگی خود خوشحال نمی کند.

مدیریت بهتر پول ما می تواند این استرس را کاهش دهد و به ما این امکان را بدهد که از فضای ذهنی جدید خود استفاده کنیم تا مرحله بعدی در جستجوی خوشبختی را آغاز کنیم ، سفری برای کشف اینکه ما واقعاً چه کسی هستیم.

بیایید همین کار را انجام دهیم – مشکلات پولی خود را حل کنید.

در ابتدا سخت خواهد بود. حتی می تواند دردناک باشد. زمانی را به یاد می آورم که به سختی می توانستم گوشت تهیه کنم و همچنین به کارت اعتباری بدهکار شدم. آخرین کاری که می خواستم با توجه به صورت حساب بانکی خود انجام دهم.

حتی زمانی که شروع به کسب درآمد کافی کردم تا در مورد موجودی بانکی خود دوبار فکر نکنم ، باز هم به نحوی که به اعداد و ارقام نگاه نکنم ، از دانستن آنچه در داخل و خارج چه می گذرد اجتناب کردم.

همه اینها یک آشفتگی آشفته بود.

تا اینکه با سیستم مدیریت پول Harv آشنا شدم.

خیلی ساده است ، اما بسیار درخشان است. و ما اینجا هستیم. بگذارید آن را با شما به اشتراک بگذارم!

در اصل ، هارو می گوید همه باید شش حساب بانکی مختلف یا “شش قوطی” داشته باشند ، همانطور که او آنها را می نامد.

آره، ششبه

هرکسی با پول خود تمام تخم مرغ های خود را در یک سبد قرار ندهد.

با داشتن شش حساب (یا به معنای واقعی کلمه در صورت تمایل) ، می توانید به وضوح مشخص کنید که چه پولی را نمی توانید لمس کنید و چه چیزی را می توانید سرمایه گذاری کنید ، هزینه کنید و بدهید. می توانید همه این حساب ها را در یک بانک داشته باشید یا در بانک های مختلف باز کنید.

و اگر می خواهید با این سیستم ثروتمند شوید ، در مورد پول باید به سه نکته ساده پایبند باشید:

شما باید آن را ببرید ، نگه دارید ، پرورش دهید.

هنگامی که می بینید پول شما کجاست و به وضوح می دانید که چه چیزی را می توانید و چه چیزی را نمی توانید پرداخت کنید ، احساس آزادی می کنید زیرا می دانید که تصمیم شما بر اساس اعداد واقعی است.

فرض کنید شما راهی برای به دست آوردن بیشتر پول پیدا کرده اید (این می تواند 100 دلار باشد ، می تواند 100،000 دلار باشد. مهم این نیست که چقدر درآمد دارید ، بلکه نحوه آن است) مدیریت کنید پول تو.). بعد از همه کسورات مانند مالیات و غیره ، مبلغ خالص شما باقی می ماند. این اساساً “حقوق خانه” شماست.

این مقدار به شش کوزه مختلف تقسیم می شود.

شش کوزه / اسکناس عبارتند از:

1. حساب آزادی مالی یا FFA (10 of از حقوق خالص)

پول این قوطی را هرگز نمی توان لمس کرد. هرگز. تنها زمانی که مجاز به برداشت پول از این قوطی هستید پس از بازنشستگی است. هیچ استثنایی برای این قانون وجود ندارد. به یاد داشته باشید که وقتی جوانتر هستید ، سالهای بیشتری برای پس انداز دارید ، اما هرچه سن بالاتر می رود ، زمان کمتری خواهید داشت. پس در این مورد سختگیر باشید. خود بزرگتر شما به این دلیل شما را دوست خواهد داشت.

باشه دروغ گفتم در این قاعده یک استثنا وجود دارد. و این تنها زمانی است که به شما اجازه داده می شود با پول موجود در این شیشه کاری انجام دهید ، اگر قصد دارید آن را در چیزی سرمایه گذاری کنید که دارای بازده ثابتی است ، مانند سپرده های ثابت یا اوراق قرضه.

از آنجا که پول به هر حال در آنجا قرار می گیرد ، می تواند در مواردی که برنامه سررسید دارد سریعتر رشد کند.

2. صرفه جویی در هزینه بلند مدت یا LTSFS (10 of از حقوق خالص)

این شیشه ای است که هنگام خرید خانه ، ماشین ، یخچال یا هر چیزی که نیاز دارید ، در آن غوطه ور می شوید ، که بسیار گران است. همچنین می توانید بخشی از این پول را برای سرمایه گذاری استفاده کنید و می توانید خارج از مناطق بازگشت تضمینی با این سرمایه گذاری ها برخورد کنید. به یک معنا ، چیزی که با ریسک همراه است.

تا حدی ، LTSFS پولی است که می توانید از دست بدهید. برخلاف FFA شما.

اما مطمئناً با LTSFS خود هوشمند باشید و اگر می خواهید روی چیزی سرمایه گذاری کنید که نیاز به یک جهش ایمانی دارد ، حتماً عملی و مبتنی بر واقعیت همراه با دوز خوبی از شهود باشد.

در صورتی که نیاز به صرف مقدار زیادی پول برای LTSFS داشته باشید و هزینه آن به طور قابل توجهی تمام شود ، از ابتدا شروع کنید و دوباره ، هرگز از FFA ما پول نگیرید.

هرگز.

3. نیاز (55 درصد از حقوق خالص)

این حسابی است که همه هزینه های لازم را به صورت ماهانه ذخیره می کند. اجاره ، وام مسکن ، صورت حساب ، کارت اعتباری و وام ، مواد غذایی ، هزینه های روزانه … این همه. فوق العاده ساده

اگر مبلغ اضافی دارید ، به این معنی که کمتر از 55 درصد هزینه می کنید ، در صورت تمایل آنها را به یکی از پنج حساب موجود دیگر واگذار کنید. شخصاً ، هر تعادلی که داشته باشم ، دوست دارم FFA و LTSFS خود را تقسیم کنم.

از دیدن رشد اینها لذت بردم.

4. تحصیلات (10 of از حقوق خالص)

هرگز قدرت آموزش را دست کم نگیرید.

حدود هشت سال پیش ، شخصی به من گفت افرادی که کتاب های داستانی می خوانند ، هفت برابر موفق تر از کسانی هستند که فقط داستان می خوانند.

اکنون مطمئن نیستم که “هفت برابر بیشتر” در اینجا درست است ، اما مطمئن هستم که این جمله درست است.

به هر حال ، اگر یک کتاب تخیلی می خوانید ، به این معنی است که بر اساس حقایق است ، و این بدان معناست که چیزی برای یادگیری و استفاده وجود دارد.

و هنگام درخواست ، نتایج را مشاهده می کنید. گاهی اوقات شکست می خورید ، اما سپس یاد می گیرید و دوباره اعمال می کنید و اگر تسلیم نشوید ، نتایج را خواهید دید.

وقتی این داستان غیر داستانی را آموختم در برابر. نظریه داستانی ، من فهمیدم ، من فقط کتابهای داستانی می خوانم. من ادبیات داستانی نخوانده ام آنها خسته کننده بودند.

اما من برای موفقیت خارش داشتم ، بنابراین سعی کردم.

و من از آن زمان کتابی بدون مطالعه نخوانده ام. وقتی بزرگ می شدم ، همیشه بینی کتاب داشتم ، بنابراین زمان تغییر داستان فرا رسیده بود.

این درست است که زندگی من تغییر کرده است. من باهوش تر ، با اعتماد به نفس بیشتر ، مطالعه و درخواست کردم و نتیجه داد. در حالی که در این کار بودم ، درباره پیشرفت شخصی نیز خواندم تا بهترین مهارت های مقابله ای را که برای داشتن یک زندگی شاد و بدون استرس نیاز دارم ، توسعه دهم.

بنابراین بله ، سوالی که به آن می رسم این است که تحصیلات مهم است. اگر می خواهید رشد کنید و موفق باشید ، آموزش خود را شروع کنید.

کتاب بخرید ، دوره های آموزش خانگی ، در سمینارها شرکت کنید ، هر آنچه را که احساس می کنید ، آنچه را که می خواهید یاد بگیرید و چگونه می خواهید آن را ارائه دهد ، ارائه می دهد.

اگر کل بودجه آموزشی خود را برای یک ماه معین خرج نکنید ، خوب است. این بدان معناست که این امر افزایش می یابد و سپس می توانید برای اقلام بلیط بالاتر که شامل آموزش است ، مانند گروه نخبه ای از مدیران که دارای عضویت سالانه بالایی هستند ، هزینه کنید.

اگر فکر می کنید می توانید همه چیز مورد نیاز خود را به صورت رایگان در اینترنت بیاموزید ، این 10٪ را بردارید و آن را در حساب دیگری که به نظر شما مناسب است قرار دهید.

5. بازی (10 of از حقوق خالص)

آره! بهترین صندوق تا کنون. این کار برای این است که خود را نوازش دهید و از آن لذت ببرید.

آیا می خواهید برای شام یک بطری شامپاین میل کنید؟ آیا این درمان آبگرم را می خواهید؟ اوه ، این کیف و / یا کفش … من عاشق بازی هستم.

بدون گناه. شما از ابتدا می دانید که چه چیزی می توانید بپردازید و بر این اساس هزینه می کنید. و بله ، اگر آن را خرج نکرده اید ، جمع می شود ، بنابراین وقتی بالا رفت واقعاً می توانید از آن لذت ببرید.

هتل پنج ستاره برای تعطیلات بعدی شما؟ مشکلی نیست.

6. دادن (5 درصد از حقوق خالص)

نکته آخر اینکه همه چیز انرژی است. بنابراین اگر می خواهید کمی کار کنید ، باید ببازید یا واگذار کنید. شما می توانید برخی از راه های سخت را از دست بدهید یا آنها را آزادانه از قلب خود دور کنید.

این حساب را هر ماه خالی می کنید. در اینجا چیزی برای ذخیره وجود ندارد. این انرژی است که باید تخلیه شود ، بنابراین مطمئن شوید که جریان دارد.

اگر در موقعیتی هستید که باید به یکی از اعضای خانواده یا یکی از عزیزان خود کمک کنید ، همیشه به این حساب نگاه کنید. به این ترتیب ، اگر مجبور باشید به آنها پولی بدهید که “نمی توانید از عهده آنها برآیید” ، از کینه توزی اجتناب می کنید.

همه چیز در اینجا باید یک هدیه باشد ، بنابراین این را پیشنهاد کنید و در عمل بگویید: “این تنها چیزی است که باید بدهم.”

و بس! شش حساب امیدوارم آنها بتوانند تا آنجا که می توانم به شما کمک کنند. حالا بروید درآمد کسب کنید ، پس انداز کنید و رشد کنید!

آیا شما این مقاله را دوست دارید؟ سپس آموزش رایگان Harv را برای اشتیاق ، هدف و سود بررسی کنید.
نظرات

نظراتدیدگاهتان را بنویسید