ساده ترین دستور غذای وینیگرت که در TikTok یاد گرفتم


به نظر من سس های سالاد خانگی بسیار بهتر از خریدهای فروشگاهی هستند. با این حال، گاهی اوقات من به سختی انرژی این را دارم که یک کیسه مخلوط فنری را باز کنم و در بشقاب بگذارم. اینجاست که این دستور غذای Tiktok به کار آمد – این ساده‌ترین دستور غذای وینیگرت است. به علاوه به خاطر سپردن آن آسان است.

ساده ترین دستور غذای وینیگرتمن این دستور غذا رو دیدم صفحه تیک توک الکس گوارناشلی و حالا نوبت من به سس سالاد است.

مواد ساده هستند – روغن زیتون، سرکه، دیژون، آب.اندازه گیری ها حتی ساده تر هستند – 3، 2، 1، 1

  • روغن زیتون 3 قاشق غذاخوری
  • 2 قاشق غذاخوری سرکه شراب قرمز
  • 1 قاشق غذاخوری خردل دیژون
  • 1 قاشق غذاخوری آب

شما فقط نمی توانید اشتباه کنید. این سریع، ساده است و از اقلام معمولی شربت خانه استفاده می کند. مال خود را در یک ظرف شیشه ای گذاشتم، درب آن را گذاشتم و تکان دادم.

برای چه استفاده کنیممن این سس را هر بار که سالاد داریم درست می کنم. این برای سالادهای معمولی با پایه کاهو یا حتی انواع مختلف مانند این عالی است سالاد یونانی. همچنین می توانید از آن بر روی مرغ، ماهی یا حتی سبزیجات بریان شده استفاده کنید.

این دستور غذای زیادی پیدا کرد نظرات در شبکه های اجتماعی در مورد افزودن عسل یا شربت افرا برای شیرین کننده.

  • اگر دوست دارید سس‌تان شیرین‌تر باشد، می‌گویم ادامه دهید و ۱ قاشق غذاخوری عسل/شربت اضافه کنید. من واقعاً از یک سس شیرین خوشم نمی آید، مخصوصاً از آنجایی که تمایل دارم میوه های تازه را به سالاد اضافه کنم، بنابراین آن را حذف می کنم.
  • از نمک هم دوری می کنم. من فکر می کنم همه ما نمک زیادی می خوریم و در این دستور غذا لازم نیست. با این حال، اگر می خواهید نمک اضافه کنید، این کار را انجام می دهید.
  • برای سالاد، من تمایل دارم که فلفل ترک خورده تازه را درست در بالای سالاد اضافه کنم، به همین دلیل فلفل را به سس اضافه نمی کنم.

(11 بار بازدید شده، 11 بازدید امروز)

آخرین ویرایش: 24 مه 2022