زیرساخت های حمل و نقل پاک در شهرری تقویت شده استگزارش کردن شبکه خبری تهران نیوزسید وحید میر فائقی ظهر امروز در آستانه مراسم خیابان ها برای زندگی که به مناسبت روز جهانی بدون خودرو برگزار شد، اظهار کرد: به مناسبت این روز، مراسمی در خیابان شهدای ایرانیت شهرری با همکاری آستین برگزار شد. آموزش ترافیک منطقه 20.

وی بیان کرد: در این رویداد سعی شده است علاوه بر ایجاد فضای مفرح برای کودکان و خانواده ها، فرهنگ استفاده از وسایل نقلیه غیر از خودرو مانند دوچرخه و اسکوتر را ترویج دهیم.

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه 20 تهران با اشاره به تامین زیرساخت ها برای استفاده از حمل و نقل پاک در خیابان ایرانیت شهرری شهرری خاطرنشان کرد: با همکاری معاونت فنی و عمرانی و راهنمایی و رانندگی، تمامی طرق حمل و نقل و همه. مسیرها از ابتدا تا انتها بر اساس استانداردهای بین المللی طراحی شده است.

میرفائقی با اشاره به ایجاد مسیرهای دوچرخه سواری ایمن در این خیابان ادامه داد: تمامی تمهیدات ترافیکی لازم برای استفاده از حمل و نقل پاک در این خیابان پذیرفته می شود.
وی بیان کرد: با هدف تقویت فرهنگ شهروندان در استفاده از وسایل نقلیه غیرخودرویی و کاهش حجم ورود خودروها به خیابان ها و کاهش آلودگی هوا، طی سال جاری و سال های آتی، مسیرهای دوچرخه سواری دیگری در محدوده شهر ایجاد می شود. 20 منطقه شهری تهران و شهری برای استفاده دوچرخه سواران.

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه 20 شهرداری تهران افزود: شهرداری به دنبال آن است تا با ترویج هر چه بیشتر فرهنگ حمل و نقل پاک و استفاده از دوچرخه، زیرساخت های لازم را در خیابان ها مهیا کند. و ترانزیت شهری برای این منظور.”

انتهای پیام/*