زادگاه گبی پتیتو در نیویورک مراسم شمع رسمی را برگزار می کند


ساکنان دلچسب شهر زادگاه گابی پتیتو ، لانگ آیلند ، جمعه شب در یک مراسم غم انگیز جامعه ساحلی کوچک خود را روشن کردند.

این مراسم با عنوان “شب را برای گابی پتیتو روشن کنید” ، در بیل پوینت آرام و جوامع اطراف به احترام جان 22 ساله کشته شد ، جسدی که روز سه شنبه در پارک ملی گراند تتون پیدا و شناسایی شد ، قبل از بازگشت به لانگ آیلند. به

صدها نفر از همسایه ها تا انتهای کوچه های گرگ و میش خود در سراسر شهر راهپیمایی کردند و فانوس هایی را جشن گرفتند که می توانستند روز قبل در منطقه حفاظتی بلو پوینت با اهداء 20 دلار به خانواده پتیتو خریداری شوند.

دیگران با شمع ها و چراغ های خود از پتیتو ادای احترام کردند.

گروه های همسایه با هم به یاد یاد فارغ التحصیل دبیرستان در Bayport-Blue Point در سال 2017 در محله قدیمی پنجم در یک راهپیمایی خاموش با هم قدم زدند.

جامعه عزاداران در اوایل هفته پیش از این مراسم هزاران درخت را با روبان آبی تزئین کردند. جنیفر مک نامارا ، سازمان دهنده بنیاد جانی مک ، به The Post گفت که رنگ آبی به این دلیل انتخاب می شود که مادر پتیتو ، نیکول اشمید را به یاد “رنگ چشم های گبی” می اندازد.

ساکنان Bayport-Blue Point از Gabby Petito ، که بقایای آن در 19 سپتامبر در جنگل ملی Bridger-Teton وایومینگ پیدا شد ، تجلیل می کنند.
دنیس A. کلارک

“این بیش از شگفت انگیز است. در زندگی ساده است – گابی یک ستاره درخشان درخشان بود. و اکنون ، در زمان مرگ ، او درخشان ترین ستاره است. “نورین گیبونز گفت که او روز جمعه مادربزرگ دوم گابی در News 12 Long Island محسوب می شد.

به گزارش نیوز 12 ، جنیفر هورتون از بلو پوینت با خاموش کردن چراغ هایی در پایان سفر خود به ادای احترام به عضو غم انگیز این جامعه پیوست.

هورتون می گوید: “وقتی جامعه ای یکی را از دست می دهد ، همه ما این کار را می کنیم.” “بنابراین فقط زندگی عالی او را به خاطر بسپارید. تا او را خیلی جوان از دست بدهد و فقط زندگی اش را جشن بگیرد. “

این بیلبورد در خیابان نیکلز و بزرگراه مونتاک در نزدیکی خانه خانواده پتیتو نیز ظاهر شد.

پارک ملی گابی پتی صهیون
گابی پتیتو در پارک ملی صهیون در 16 ژوئیه.
اینستاگرام
پنجمین در پارک ملی بریس کانیون در 21 جولای.
پنجمین در پارک ملی بریس کانیون در 21 جولای.
اینستاگرام

قرار است شنبه یادبودی در بندر شمالی فلوریدا برگزار شود ، جایی که دوستان پروانه ها را آزاد کرده و به افتخار پتیتو شمع روشن می کنند. این رویداد در مقابل تالار شهر بندر شمالی ساعت 19:15 آغاز می شود

پدر عمومی پتیتو ، جوزف پتیتو ، روز یکشنبه از ظهر تا 5 بعد از ظهر خدمات عمومی در تشییع جنازه هولبروک مولونی برنامه ریزی کرده است. روز جمعه تایید شدبه

گابی پتیتو در 11 سپتامبر پس از سفر یک هفته ای مینی بوس با دوستش برایان لندری ، که در 1 سپتامبر به تنهایی به بندرگاه شمالی بازگشت ، ناپدید شد.

پتیتو آخرین بار در 27 آگوست در رستورانی در وایومینگ زنده دیده شد و مادرش آخرین پیامک او را از تلفن او در 30 اوت دریافت کرد.

یادبود گابی پتیتو لانگ آیلند
گابی یک ستاره درخشان درخشان بود. و اکنون ، هنگام مرگ ، او درخشان ترین ستاره است. “نورین گیبونز گفت که خود را مادر بزرگ دوم خود می داند.
دنیس A. کلارک

جسد وی در منطقه ای دور افتاده از جنگل ملی وایومینگ پیدا شد و مرگ وی توسط دفتر معاینات پزشکی شهرستان تتون مشخص شد.

والدینش در 17 سپتامبر لباسشویی را پس از برخاستن از قایقرانی به عنوان ذخیره کارلتون ، ذخیره گاه طبیعی 25000 هکتاری در شهرستان ساراسوتا ، در 14 سپتامبر ، ناپدید کردند. او روز جمعه توسط FBI در ارتباط با مرگ پتیتو متهم شد زیرا مقامات همچنان در باتلاق های فلوریدا جنوبی برای او گشت می زدند.دیدگاهتان را بنویسید