رژیم غذایی، ورزش و مکمل های غذایی

همه می خواهند زندگی طولانی و سالمی داشته باشند و در این عصر و عصر مطمئناً ممکن است. مردم هنگام انتخاب بهترین مکمل‌ها، رژیم‌های غذایی، ورزش و تجهیزات ورزشی با انتخاب‌های سخت زیادی روبرو هستند – و چه کسی می‌تواند آنها را سرزنش کند؟ هر روز لیست بهترین راه برای کاهش وزن، عضله سازی و رسیدن به اندامی که همیشه آرزویش را داشتید، افزایش می یابد. حتی در حال حاضر، بیش از هر زمان دیگری، مکمل های غذایی برای کسانی که به دنبال کاهش وزن اضافی و تبدیل بدن خود به چهره های لاغر و مجسمه سازی هستند، به بازار عرضه می شود.

با این همه رشد صنعت و همه برندهای معتبر که محصولات جدیدی را به بازار می آورند، چگونه می توانید مطمئن باشید که چه چیزی کار می کند و چه چیزی خوب نیست؟ من شخصاً زمان زیادی را در باشگاه، پمپاژ آهن و وزنه زدن سپری کرده ام. من ساعت‌های بی‌شماری را صرف ورزش کردن، ورزش کردن، امتحان کردن روتین‌های جدید و یادگیری تمرین‌های جدید زیادی کرده‌ام. در طول این مدت، من انواع مکمل های غذایی مختلف را هم برای اهداف رژیمی و هم برای ورزش امتحان کرده ام.

هنگامی که نوبت به انتخاب یک ورزش خوب قبل از تمرین می رسد، موارد زیادی وجود داشته اند که قطعاً خودشان را دارند. (البته، تمام مکمل های ذکر شده ترجیحات شخصی هستند و می توانند روی هر فردی تأثیر متفاوتی بگذارند.) من فردی هستم که می توان گفت عاشق کافئین هستم. من تقریباً 3 فنجان قهوه در روز می‌نوشم، که با “دوباره” در سطح قدرت شروع می‌کنم و به تدریج از بین می‌روم. یکی از چیزهایی که من در جستجوی یک قبل از تمرین خوب به دنبال آن هستم چیزی است که دارای مقدار بالاتر از حد متوسط ​​​​کافئین باشد. اگرچه من زیاد وارد جزئیات نمی‌شوم، متوجه شدم که Bullnox قوی‌ترین PWO (منظورم این است که در واقع افزایش انرژی را احساس می‌کند) و Superpump 250 کاملاً جدید و تازه فرموله‌شده با DMAA هستند. این دو مکمل قطعا سرو و پانچ بزرگ‌تری ارائه می‌دهند، اما معمولاً در سمت گران‌تر هم هستند. یکی دیگر از راه‌های اندازه‌گیری قدرت شخصاً از طریق احساس گزگز است که در سرتاسر بدنم احساس می‌کنم – و این دو واقعاً این احساس را ایجاد می‌کنند.

پمپ این PWO ها بسیار بزرگ است. می‌توانم تفاوت هفته‌هایی را که PWO را خاموش می‌کنم، ببینم که شدت تمرین من نه تنها کاهش می‌یابد، بلکه زمان خستگی به‌طور محسوسی کوتاه‌تر می‌شود. برای اینکه PWO دیگری را بدنام نکنم زیرا همه آنها کار خود را با درجات مختلف انجام می دهند، اما متوجه شدم که اینها بیشترین تمرکز را به من می دهند و در ورزشگاه حرکتم را بالاتر نگه می دارند – که به معنای شدت متمرکز است. بعد از یک تمرین عالی، خوردن مقداری پروتئین و احتمالاً یک وعده غذایی برای بازسازی و بازسازی عضلات و تامین تمام مواد مغذی مورد نیاز بدن پس از تمرین بسیار مهم است.

Optimum Nutrition Gold Standard (100% Whey) سالهاست که یکی از برندهای پیشرو پروتئین بوده است. این پودر پروتئین انتخابی من برای چندین سال بوده است. اگرچه کمی گران تر از سایر مکمل های پروتئینی است، اما کیفیت آن را عالی و ارزشمند می دانم. طعم های بسیار خوشمزه هستند و توپ ها اندازه خوبی دارند. پودر بسیار یکنواخت و راحت حل می شود و نسبتاً سریع جذب بدن شما می شود. این به معنای سنتز سریع پروتئین یا عضله سازی سریعتر بدن شما است. انواع مختلفی از پروتئین ها با معاوضه های خاصی وجود دارد که هضم برخی از آنها بیشتر از بقیه طول می کشد و برخی دیگر بسیار کندتر تجزیه می شوند. برای اینکه واقعاً بفهمید چه چیزی بهترین کار را انجام می دهد، همیشه ایده خوبی است که آزمایش کنید و ببینید چه چیزی به بهترین وجه با اهداف و بدن شما سازگار است. اگر هنوز مطمئن نیستید، پروتئین استاندارد طلایی بهینه نوتریشن (100% آب پنیر) یک توصیه محکم است. حتی پس از مصرف مکمل‌های قبل و بعد از تمرین، گاهی اوقات انگیزه یا انرژی لازم برای ادامه کار را ندارید… اینجاست که مکمل‌های داخل تمرین می‌درخشند.

من آنقدر مشتاق تمرینات درون تمرینی نبودم، زیرا این احساس را دارم که PWO حداقل کار را در سطح مورد نیاز من انجام می دهد. با این حال، وقتی تصمیم گرفتم یکی از آن ها را بگیرم، تصمیم گرفتم با Xtend Sci-Vation بروم. این ماده بسیار قوی است و در این پودر سبز مایل به آبی وجود دارد، ما دوست داریم آن را “Hulk Juice” بنامیم که به دلیل رنگش به آن لقب داده اند. این به شما قدرت/انرژی بیشتری در طول تمرینات می دهد که به پمپ های انفجاری و تمرینات سخت تر و شدیدتر کمک می کند. برای من، مطمئناً می‌توانستم تغییر مثبتی را در حین انجام این کار احساس کنم، اما کیف پولم برعکس آن را احساس می‌کرد. این مواد لزوماً ارزان نیستند، به خصوص زمانی که آن را با سایر مکمل ها ترکیب کنید.