رویدادهای مجازی برای دویدن ، پیاده روی و غلت زدن ، راهی عالی برای فعال و متصل ماندن!


زنی که دوید و از ردیاب تناسب اندام استفاده می کند

سال 2020 برای همه ما یک چالش بود. مدارس ، کالج ها ، دانشگاه ها و مشاغل به دلیل همه گیری COVID-19 مجازی شده اند. باشگاه های بهداشتی تجاری ، برنامه های سلامتی شرکت ها ، برنامه های تناسب اندام اجتماعی و مراکز آمادگی جسمانی پزشکی در تلاش برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بسته شده اند. اما افرادی که به تناسب اندام اختصاص داده اند راه هایی برای سالم ماندن و ادامه برنامه های ورزشی خود یافته اند. اکنون که تعطیلات زمستانی در راه است ، بیایید خلاق باشیم تا با هم فعال بمانیم! چالش دوستان و خانواده برای شرکت در رویدادهای تناسب اندام مجازی ، راهی عالی برای حفظ فرم و ارتقاء روحیه رقابتی سالم است!

بیل تورن پیراهن Peachtree Road Race 2020 را در دست داردهر سال از سال 1970 ، یک گردهمایی کوچک بیش از 60،000 دونده (+ به دلیل محدودیت ثبت نام است ، اما همیشه دونده های بدون شماره وجود داشت) در 4 جولای در آتلانتا گرد هم می آیند.ث برای مسابقه 10K و دوچرخه سواری به نام مسابقه جاده Peachtree. هیچ مکان گرمتر یا مرطوب تری در آتلانتا در روز استقلال در سیاره زمین وجود ندارد ، اما به هر حال ما همه آنجا جمع شده ایم و آماده ایم تا بهترین کار را انجام دهیم (یا فقط برای تفریح ​​بدویم). می دویدیم ، راه می رفتیم و در کنار هم می چرخیدیم ، داغ ، عرق کرده بودیم و اکثر ما خیلی سخت نفس می کشیدیم. دقیقاً محیط مناسب برای شیوع ویروس کرونا! امسال ، باشگاه پیست آتلانتا ، با خرد خود (و احتمالاً به این دلیل که آنها می خواستند همه این تی شرت های مسابقه ای را برای سال 2020 به دست آورند) ، یک رویداد کاملاً مجازی ایجاد کرد که امکان شرکت از سراسر جهان را فراهم می کند.

آیا مسابقه Peachtree Road لغو شده است؟ هرگز! امسال فقط متفاوت است

مسابقات مجازی یا رویدادهای تناسب اندام چگونه کار می کنند؟ اگر در یک مسابقه یا رویداد مجازی سازمان یافته شرکت می کنید ، هزینه مشارکت می پردازید ، از برنامه یا ردیاب تناسب اندام برای نظارت بر فاصله و زمان استفاده می کنید و نتایج خود را برای برگزارکنندگان ارسال می کنید. به همین راحتی! در بیشتر مواقع ، هزینه ورودی اغلب شامل یک تی شرت با پایان ، شماره مسابقه و “رفت و برگشت دیگر” است. بسیاری از این رویدادها همچنین به نفع خیریه های محلی یا ملی است.

ما درک می کنیم که پرداخت هزینه برای یک مسابقه مجازی ممکن است به نفع شما یا به نفع شما نباشد. مسابقه مجازی با خانواده و دوستان چطور؟ سازماندهی آنها دشوار نیست و بسیار سرگرم کننده است. استفاده از ویژگی Facetime آیفون در حین دویدن یک راه سرگرم کننده برای برقراری ارتباط و تعامل همه خانواده است. اگر شما مانند خانواده های ما هستید ، ما همه جا هستیم ، از جمله بسیاری از کشورها و صدها مایل دورتر. حفظ ارتباط و ارائه پشتیبانی واقعاً کمک می کند. ما همچنین طیف گسترده ای از سنین و سطح آمادگی جسمانی داریم ، بنابراین برای رقابتی تر ما ، 10K کامل (یا مسافت مشابه) سرگرم کننده است یا برای بچه های کمتر مناسب و جوانتر پیاده روی در مسافت مشخص می تواند مفید باشد. در صورتی که نمی توانید زمان و مکانی را تنظیم کنید ، اما هنوز در حال مسابقه هستید ، هر یک از ردیاب های تناسب اندام کار خواهند کرد. با زمان (یا فاصله یا هر چیزی که موافق اندازه گیری آن هستید) ادامه دهید و بعداً مقایسه کنید. عضو خانواده با بهترین زمان برنده می شود (یا حداقل از حقوق خانوادگی برخوردار است تا در مسابقه بعدی افتخار کند).

برای رویدادهای تناسب اندام مجازی کمی کمک می خواهید؟ منابع زیر را مشاهده کنید:

این فصل تعطیلات برای خانواده ، دوستان و تناسب اندام زمان می برد ، حتی اگر فقط یک بازی بیرون باشد ، یک سگ با هم قدم بزنید یا یک رویداد تناسب اندام مجازی. برای کسانی که در مسابقه جاده Peachtree یا سایر رویدادهای تناسب اندام مجازی شرکت کرده اید ، موفق باشید!

نویسندگان: والتر تامپسون ، دکتری ، FACSM ، دانشگاه ایالتی جورجیا و جیمی هاپکینز ، دکتری ، دانشکده پزشکی Morehouse

دیدگاهتان را بنویسید