رونمایی از لیست خرید باشگاه تراکتورسازی + عکس


برای گزارش دادن شبکه خبری تهران نیوزدر لیگ برتر 1400-01 شاهد یکی از ضعیف ترین عملکردهای تراکتورسازی بودیم. این بخش فصل را با پنجره بسته آغاز کرد و به دلیل حذف تعداد زیادی از قطعات کلیدی از دست نرفته بود. سه سرمربی مختلف (کریمی، لیکنز و ساگام) در لیگ بیست و یکم هدایت تراکتورسازی را بر عهده داشتند که در نهایت سرمربی ترکیه ای توانست این تیم را از خطر سقوط نجات دهد و فصل را با رتبه سیزدهم به پایان برساند. . .

این باشگاه برای جبران عملکرد ضعیف خود که با انتقاد شدید هوادارانی که انتظار داشتن تیمی در صدر جدول را داشتند، مواجه شد، می خواهد فصل متفاوتی را در لیگ بیست و دوم داشته باشد. تراکتور با قول مالکش به عنوان تیم مدعی بسته می شود و این موضوع چشمانش را به تبریز معطوف کرده است. جایی که ستاره های زیادی در سال های اخیر آمده اند و رفته اند. اما با توجه به لیست خریدی که به تازگی به دست ما رسیده، فوق ستاره نامتعارف جذب نخواهد شد، مگر اینکه قرمزپوشان فوتبال آذربایجان چنین تصمیمی را در خریدهای خارجی خود اجرا کنند.

محمدرضا خانزاده / گل گهر

حدود یک هفته پیش بود که تراکتورها با جذب خانزاده رسما وارد بازار حمل و نقل تابستانی شدند. این بازیکن سال گذشته از تیم قرمزپوشان جدا شد و به گل غار رفت اما خیلی زود تصمیم به بازگشت گرفت و به پیشنهاد تیم سابقش پاسخ مثبت داد. مدافع 31 ساله سیرجانی در لیگ های 19 و 20 تراکتورسازی بود و همراه با این تیم قهرمان جام حذفی شد.

(عکس) رونمایی از لیست خرید باشگاه تراکتورسازی

پوریا آریاکیا / آلومینیوم

مدافع چپ آلومینیومی فصل گذشته علیرغم تلاش زیاد باشگاه متقاعد نشده است که بماند. باشگاه اراکی برای استفاده حداکثری از جدایی این بازیکن به تراکتور پیشنهاد داد تا پورحمیدی را جایگزین او کند. دروازه بان آلومینیوم برای فصل جدید با توجه به قرارداد با تراکتورسازی مجبور به رفتن به تبریز شد اما در جریان این قرارداد قرار شد آریا کیا راهی تراکتور شود و پورحمیدی در اراک بماند.

(عکس) رونمایی از لیست خرید باشگاه تراکتورسازی

سه خرید از ذوب آهن
مرتضی خراسانی مهاجم 25 ساله ذوب آهن به همراه سجاد دانایی هافبک 26 ساله این تیم و میلاد کر 19 ساله سه بازیکنی هستند که در لیست خرید تراکتورسازی قرار دارند. تیم

هراسانی فصل گذشته 9 بازی برای ذوب آهن انجام داد و در 407 دقیقه گلی نزد.

دانایی که توانایی بازی در خط هافبک و دفاع راست را داشت در پایان فصل 99-1379 از هوادار به ذوب آهن رفت و در لیگ 21 یکی از مهره های ثابت تیم تارتار بود. به نظر می رسد تراکتوری ها برای حل مشکل دفاع راست خود که یکی از مشکلات فصل قبل بود روی این بازیکن بسنده کردند و نام او را در لیست خرید سرخپوشان می بینیم.

میلاد کر دیگر بازیکن ذوب آهن است که در جمع بازیکنان زیر 23 سال به حساب می آید و در آخرین دوره مسابقات آسیایی یکی از مدافعان انتخابی مهدوی کیا در تیم ملی امید بود. تراکتوری ها در کنار جذب خانزاده باتجربه این مدافع جوان را نیز می خواهند.

محمدرضا عباسی / فولاد

پس از جدایی سامان نریمان جهان و احتمال خروج پیمان بابایی از تراکتورسازی، آنها بخشی از لیست خرید خود را به بازیکنان هجومی اختصاص داده اند. محمدرضا عباسی یکی از افرادی است که پس از ترک فولد با تراکتور وارد مذاکره شد و یکی از خریدهای قطعی این تیم در بازار تابستانی خواهد بود. این بازیکن 26 ساله فصل گذشته 15 بار به عنوان بازیکن ثابت و 10 بار به عنوان ذخیره برای فولاد به میدان رفت.

(عکس) رونمایی از لیست خرید باشگاه تراکتورسازی

رضا قفقاز / اسپند

تراکتوری ها پس از قطعی شدن معاوضه پورحمیدی با آریاکیا، یک دروازه بان جوان دیگر را به لیست خرید خود اضافه کردند تا او را برای فصل های آینده در کنار محمدرضا اخباری تمرین کنند. گزینه آنها رضا کاکساز دروازه بان باشگاه پکین است که یکی از گزینه های مهدوی کیا برای تیم ملی امید بود، او یکی از گزینه های تراکتورسازی برای لیست امید است.

(عکس) رونمایی از لیست خرید باشگاه تراکتورسازی

خارجی ها بازار را جذاب تر کنند

همانطور که می بینید در لیست خرید تراکتوری ها بازیکنان داخلی حضور دارند که سر و صدای زیادی به پا نمی کنند. باشگاه هلال احمر اما به موازات جذب بازیکنان، ورود به مذاکره با چند بازیکن خارجی را در نظر گرفته است. مذاکرات از چند هفته گذشته آغاز شده است.

در ابتدا لازم بود بار دیگر با پرسشگران ساکمال که زمستان گذشته با عجله قرارداد با آنها بسته شد صحبت شود، اما با قطع همکاری طرفین و آمدن بردیف، لیست تراکتورهای خارجی قرار گرفت. تغییر کرد.

ملی گراهایی که رسانه شدند اما نیامدند

در هفته های اخیر نام های زیادی به عنوان گزینه های خرید تراکتور شنیده ایم. برخی از نام ها جزو بازیکنان فعلی و سابق تیم ملی بودند. در این میان کریم انصاری فورد و سید عزت اللهی بیشتر از سایرین به تراکتورسازی علاقه داشتند و مذاکراتی با آنها انجام شد که هنوز به نتیجه نرسید و طبق آخرین اطلاعات روند مذاکرات متوقف شد.

(عکس) رونمایی از لیست خرید باشگاه تراکتورسازی

منبع: فرارو

انتهای پیام/