رونق اقتصادی ایران دشمن را سردرگم کرده است/ رهبری حاجت همه را خسته کرده استعلی جدینماینده مردم شیروان در شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران نیوز وی با تحلیل بیانات مقام معظم رهبری در جمع دانش آموختگان دانشگاه افسری امام حسن(ع) گفت: مقام معظم رهبری فرمودند خط اصلی و شاخه اصلی اغتشاشات و برنامه ریزی آن توسط آمریکای جنایتکار و صهیونیست دروغین انجام می شود. رژیم و جهت و نقشه آشوب توسط دشمنان قسم خورده ایران اسلامی تعیین شد.


بیشتر بخوانید:

آمریکا؛ میدان اختلال


وی افزود: موضوع دومی که «حضرت اغ» به آن اشاره کردند این است که برخی از نوجوانان و جوانان هیجانی و هیجانی به اغتشاشات پیوسته اند و مردم با مجازاتی کوچک می توانند هوشیار باشند و برخی نیز عناصر تجزیه طلب، منافق و بازماندگان مفسدان هستند. رژیم پهلوی با هرکسی که باید قضاوت کرد باید برخورد لازم را داشته باشد.

نماینده مردم شیروان در شورای اسلامی با اشاره به قدردانی رهبر معظم انقلاب اسلامی از ملت جدا شده ایران از اغتشاشگران، ادامه داد: مردم ایران با بصیرت و آگاهی تشخیص می دهند که فتنه و اغتشاشات در کار است و باید در مقابل آن موضع بگیرند و برای مقابله با اغتشاشات جلساتی ترتیب دهند.

وی با جدیت توضیح داد: دولت های متخاصم که افرادی را برای ایجاد اغتشاش در ایران اجیر می کردند توسط جمهوری اسلامی ایران زخمی شدند و گروه های تجزیه طلب و منافقین را برای آسیب رساندن به جمهوری اسلامی ایران اجیر کردند که نتوانستند و نخواهند توانست انجام دهند.

وی تاکید کرد: مسئله دشمنان حجاب یا بدحجابی نیست، بلکه به دنبال ایجاد مشکل برای نظام جمهوری اسلامی بودند و مردم و مسئولان باید همیشه هوشیار باشند، خوشبختانه مردم آگاه و هوشیار هستند. مسئولان نیز باید برای کاهش مشکلات مردم و جلب اعتماد مردم تلاش کنند. نسبت به نظام اسلامی افزایش یابد.

نماینده مردم شیروان در شورای اسلامی در ادامه توضیح داد: دشمنان و منافقین از کوچکترین مورد در ایران سوء استفاده می کنند و آن را منتشر می کنند و برای تحریک مردم سوء استفاده می کنند اما مردم با هوشیاری و بصیرت پای نظام می ایستند. و انقلاب اسلامی ایستادند و نگذاشتند دشمن از فضای ایجاد شده سوء استفاده کند.

یدی با تاکید بر اینکه باید گشایشی در زندگی مردم ایجاد کنیم، گفت: با روی کار آمدن سیزدهمین دولت مردمی و انقلابی ایران اسلامی در مسیر بسیار خوبی از جمله اصلاح نظام یارانه ای و اقتصادی قرار دارد و به این امر نزدیکتر شده ایم. اهدافی که مسئولان تعیین کرده‌اند، اما دشمنان فضای کشور را با خشم و ناامیدی شعله‌ور می‌کنند تا تحولات دیده نشود.

وی افزود: اکنون اقتصاد کشور به سمت رونق حرکت می کند و دشمن نیز از این موضوع هراس دارد، بنابراین باید هوشیار بود و اگر می خواهیم به مردم وفادار و انقلابی ایران پرداخت کنیم باید شبانه روز تلاش کنیم. مشکلات آنها را حل کند.

نماینده مردم شیروان در شورای اسلامی گفت: بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی فصل سخنرانی و پایان حجت برای همه بود و باید همواره بر اساس بیانات ایشان حرکت کنیم. .

انتهای پیام/*