روزانه ۲۵۰ تن مرغ در گیلان توزیع می‌شودبه گزارش بازار به نقل از صمت گیلان، تیمور پورحیدری موجود در بازار مرغ را یک فضای روانی دانست و گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته امروز بیش از ۲۵۰ تن مرغ در کل استان توزیع شده است که برای تامین نیازهای روزانه استان گیلان مشکلی وجود ندارد.

سازمان صمت گیلان در حاشیه این بازدید با اشاره به مرغ در برخی از فروشگاه‌های گیلان اظهار کرد: از امروز گزارش‌هایی مبنی بر بررسی مرغ در برخی از فروشگاه‌های گیلان به سازمان صمت ارسال شد و به این منظور برای روند تولید و توزیع مرغ به یکی از واحدهای کشتار مرغ در رشت رفتیم.

تیمور پورحیدری با تاکید بر تولید بی‌وقفه مرغ در گیلان گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته امروز بیش از ۲۵۰ تن مرغ در کل استان توزیع شده است که به نیازمندی های عادی استان است.

وی موجود در بازار مرغ را یک فضای روانی دانست و بیان کرد: به نظر می‌رسد بازار باعث می‌شود نتیجه حذف شود و احتمال تغییر قیمت‌ها وجود داشته باشد و مردم بیش از هر چیز نیاز واقعی خود را بخرند که از مردم فهیم استان استفاده می‌کنند. خرید مازاد مرغ پرهیز نمی دانند.

پورحیدری همچین افزود: تولید و عرضه مرغ بر اساس روال هر روز در حال انجام است و شهروندان محترم در صورت بروز هر گونه مشکل می توانند با سامانه تلفنی پاسخگویی به شکایات ۱۲۴ نتیجه دهند و شکایت خود را به اطلاع بازرسان برسانند.