رهبر شهرستان هارلم علامت ویژه انتخاباتی برای برکناری صندلی سناتور از فرماندار فعلی دریافت کرد


کوردل کلیر نامزدی حضور در یک رای گیری ویژه برای سی امین کرسی مجلس سنا را به دست آورد ، که اخیراً توسط برایان بنیامین پس از فرمانداری یک ستوان خالی شد. نامزدی وی تقریباً تضمین می کند که او سناتور ایالتی بعدی خواهد بود که نماینده مناطق بسیار دموکراتیک هارلم ، بخشهایی از شرق بالا و غرب بالا است.

حزب دموکرات منهتن روز شنبه Cleare را بیش از سه نامزد در جریان یک کنفرانس چهار ساعته در سالن نمایش در پارک ایالتی دنی فرل در غرب هارلم نامزد کرد. طبق قوانین ایالتی ، احزاب سیاسی می توانند نامزد خود را برای هرگونه انتخابات ویژه از طریق یک فرآیند رای گیری پیچیده و وزنه دار انتخاب کنند.

بیشتر بخوانید: فرماندار ورودی ، ستوان برایان بنیامین ، روی میز می نشیند

کلیر بلافاصله پس از برنده شدن در نامزدی ، از خانواده وی از جمله پسر فقیدش تشکر کرد که به او می گفت: “مامان ، از سر راه بردار”.

کلیر می گوید: “و او می گوید:” هر بار که می پرید ، برنده می شوید. ” “بنابراین من به پریدن ادامه می دهم زیرا او این را به من آموخت. او پرش را به من آموخت. “

کلر به بنیامین پیوست ، که کلیر را مدافع سرسخت Arlmites توصیف کرد.

“بسیاری از مردم بیرون می روند و می گویند که مبارز هستند. ما می دانیم جنگنده واقعی کیست: کوردل کلیر ، من به تو افتخار می کنم. بنیامین گفت: “تبریک می گویم.

نامزدهای دیگر عبارت بودند از آتنا مور ، شانا هارمونهوف و عضو مجمع ال تیلور. تیلور در دور دوم حذف شد و از حامیان خواست تا از Clear ، رهبر منطقه 70 منطقه مجمع ، که مانند مور ، ناموفق برای کرسی ناحیه نهم شورا نامزد شده و بخشی از مرکز قدرت است ، حمایت کنند. در هارلم.. از آنجایی که تعداد دموکرات ها بیشتر از جمهوری خواهان در این منطقه است ، پیروزی کلیر تقریباً قطعی است.

کلیر بیش از یک دهه است که در سیاست هارلم فعال بوده و عضو هیئت مدیره جامعه محلی و باشگاه دموکراتیک میشل اوباما بوده است. در مصاحبه ای با WNYC / Gothamist ، کلیرر گفت که مسکن با کیفیت ، رونق مشاغل کوچک و سرمایه دانشجویی در منطقه خود را در اولویت قرار می دهد.

“مدارس ما و آنچه در دوران COVID دیدیم فقط بازتابی از چیزی بود که همیشه وجود داشته است. همیشه ناهماهنگی وجود داشته است. و وقتی بچه های خود را دیدیم که مدت ها بدون دستگاه و فناوری از راه دور بودند ، “Clear گفت. “این نشان دهنده چیزهای دیگری است که آنها مدت طولانی بدون آن بودند ، و اکنون که COVID مبتلا شده است ، ما باید از همین دانش آموزان و خانواده های مشابه دیدن کنیم ، زیرا این کودکان ، بسیاری از آنها ، حتی بیشتر عقب هستند.”

فرماندار کتی هوچول یک انتخابات زودهنگام را در 17 سپتامبر ، یک هفته پس از سوگند رسمی بنیامین به عنوان معاون فرماندار ، برگزار کرد. زمان برگزاری انتخابات ویژه مطابق با انتخابات عمومی نوامبر 2 است تا از دو مسابقه جدا خودداری شود.

حتی وقتی Clear نقش جدید را بر عهده می گیرد ، او مجبور است دوباره در انتخابات مقدماتی در ماه ژوئن شرکت کند ، که برای جمع آوری امضا برای رای گیری نیاز به جمع آوری امضا دارد. واضح تر خواهد بود که با علی دیینی ، سازمان دهنده جامعه که به عنوان مدیر میدانی کریستین ریچاردسون جوردن ، نامزد و برنده احتمالی شورای منطقه 9 کار می کرد ، روبرو شود. جردن بیل پرکینز ، نماینده سابق هارلم را پس از شمارش دستی پس از داغ شدن دو نفر ، شکست داد.

دیینی در مصاحبه ای در اوایل این هفته گفت: “ما از صندلی های موسیقی که ده ها سال است در اینجا اتفاق می افتد خسته شده ایم. بنابراین زمان تغییر است.

دیینی ، سوسیالیست دموکرات که خود را توصیف می کند ، قبلاً از حزب خانواده های کارگر حمایت کرده است ، که به طور رسمی در جلسه ای در روز پنجشنبه سعی کرد از او حمایت کند. در صورت انتخاب ، دینی اولین مسلمان سیاهپوست خواهد بود که این جایگاه را می گیرد. اولویت های آن ، در صورت پیروزی در ماه ژوئن ، به نیویورک این حق را می دهد که اجاره های دولتی را تنظیم کند ، مسکن و مراقبت های بهداشتی را بهبود بخشد.

اما با احساس شانس کمی برای پیروزی ، دیینی تصمیم گرفت در انتخابات ویژه شرکت نکند و در عوض تصمیم گرفت بر ایجاد پایگاه برای مقدماتی ژوئن تمرکز کند.

اگرچه او به صراحت به پیروزی اردن اشاره ای نکرد ، اما رایت در نتایج اولیه انتخاباتی ژوئن وارد شد و گفت که نباید دوباره تکرار شود.

رایت به اعضای حزب گفت: “نیروهای دیگری می آیند و ما همه با هم خواهیم بود.” “و ما همه با هم خواهیم بود.”

بنیامین همچنین از اعضای کمیته برای اهمیت تجمع مجدد پشت Cleare در مقدماتی سال آینده خواست.

نوامبر مهم است ، اما ما باید در ماه ژوئن برنده شویم و آنها در ماه ژوئن می آیند. و ما می دانیم آنها چه کسانی هستند. “بنیامین گفت.

دیدگاهتان را بنویسید