رضا نیکا پیشگویی شد/ پیشگویی رضا نیکا مردم را به خنده انداخت


بر اساس گزارش ها شبکه خبری تهرانرضا نیکا متولد ۱ فروردین ۱۳۲۷ در بوشهر، رضا نیکا بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است. رضا نیکا با بازی در سریال های طنز مانند «نوروز ۷۲»، «پرواز ۵۷»، «جنگ ۷۷» و «مرد هزار چهره»، «قهوه تلخ» به شهرت رسید. رضا نیکخا او در برنامه جوکر این حرکت طنز را انجام داد و همه بازیگران آنجا را به خنده انداخت.

پیشگویی های جالب همسر رضا نیچاس در برنامه دورهمی

یکی از موضوعات بسیار جذاب و همیشه داغ مرتبط با بازیگران و بازیگران مشهور، موضوع خواستگاری و ازدواج است که به ویژه برای مخاطبان جذاب است. بعد از ماجرای خواستگاری طولانی مدت علی اوسیوند از همسرش حمیرا ریاضی، حالا ماجرای اصرار 13 ساله رضا نیکخواه در خواستگاری همسرش جالب شده است.

رضا نیکو بازیگر پیشکسوت کشورمان که امسال با حضور در برنامه جوکر و رپ و شوخی های بسیار خوبش به چهره طنز و محبوب این برنامه تبدیل شد، در سری جدید دورهمی به همراه خانواده اش ظاهر شده و جذابیت هایی را ارائه کرده است. توضیحاتی در این مورد این اصلی‌ترین و مهم‌ترین داستان عروسی است که می‌توانید در ادامه بخوانید، از قسمت صورت گرفته تا نام.

در سری جدید دورهمی گلمرضا نکاه و همسر و دخترش این بازیگر طنز و قدیمی کشورمان در گفتگو با مهران مدیری مجری برنامه از تاریخچه دوست 13 ساله خود رونمایی کرد و گفت:

آقا ما کرج بودیم، همسرم تهران بود، 8 تا لاستیک زدم تا تاییدشون کنم، هر روز از کرج میومدم تعارف و رفتم. داستان تقریباً 34 یا 35 ساله است.

همسر این بازیگر گفت:

13 سال طول کشید تا همسرم پیشنهاد داد و پاسخ مثبت شنید.

بیوگرافی رضا نیکخواه

گالامرسا نیککو سال ها در بوشار زندگی می کند و فارغ التحصیل رشته علوم سیاسی است. او با بازی در سریال های مهران مدیری یعنی جنگ ۷۷، مرد هزار چهره، مرد دو هزار چهره، قهوه تلخ به شهرت رسید.

غلامرضا نیکخواه فارغ التحصیل رشته علوم سیاسی است و بازیگری را با ایفای نقش در تئاتر از سال 1345 در زادگاهش بوشهر آغاز کرد و سپس در سال 1367 با بازی کوتاهی در شبکه دو، بازیگری در تلویزیون را نیز تجربه کرد.

برنامه «دورهمی» به مجری گری مهران مدیری امشب پنجشنبه 26 مرداد ماه ساعت 21 از شبکه نسیم پخش می شود. غلامرضا نیکخواه مهران مدیری در برنامه امشب میزبان رضا نیکخواه بازیگر سریال های طنز تلویزیونی است.

رضا نیکخا

آشنا با کاردان و مهران مدیری

کارم را ابتدا با بازی در کارهای جدی شروع کردم، مثل برنامه ای که در سال 67 با اسماعیل پوررضا انجام دادیم که کار مناسبی برای کودکان و نوجوانان بود. تا اینکه در سال 1350 با موینه یاسینی کاری کردیم که آن هم یک فرصت بود و در آنجا با علی عمرانی و مهران مدیری آشنا شدم.

اولین کار رضا نیکخواه

حقوق ما اولش زیاد نبود مثلا برای 2 ماه کار در نوروز 72 فقط 20 هزار تومان گرفتیم.

برای اینکه سرپا بمانم مجبور شدم به شغل اولم که تجارت بود برگردم، مدتی در آن شغل کار کردم تا اینکه خرج و درآمدم جمع شد و مشکل مالی زیادی نداشتم و بعد شروع به کار کردم. از نو. شغل اصلی او کارشناس خودرو در گمرک است.

گلم رضا نیکخا

ازدواج رضا نیچاه

غلامرضا نیکخواه متاهل و دارای یک دختر به نام نیلوفر است که دخترش نیز پا جای پای پدر گذاشته و نقش های کوتاهی نیز ایفا کرده است.

گلم رضا نیکخا

گفتگو و گفتگوی خواندنی با غلامرضا نیکخواه

غلامرضا نیکخواه: غلامرضا نیکخواه با بازی در سریال «نوروز ۷۷» به مردم معرفی می شود. او سال‌ها در بوشار زندگی می‌کرد، اما چون شرایط کار مصنوعی آنجا راضی‌کننده نبود، به تهران آمد و اکنون در زمینه فعالیت فعالیت می‌کند. گالامرزا نیککو در رشته علوم سیاسی تحصیل کرده است و برخلاف این رشته که فضای بسیار جدی دارد، روحیه او کاملاً طنز است.

گفت و گوی خود را با این سوال آغاز می کنیم که چه شد که به فعالیت در زمینه طنز علاقه مند شدید؟

غلامرضا نیکخواه: ابتدا کارم را با بازی در کارهای جدی شروع کردم. مثل برنامه ای که در سال 67 با اسماعیل پوررضا درست کردیم که کار مناسبی برای کودکان و نوجوانان بود. تا اینکه در سال 1350 با موینه یاسینی کاری انجام دادیم که آن هم یک فرصت بود و من در آنجا با علی عمرانی و ماهران مودری آشنا شدم تا اینکه آقای خسروی و داریوش کاردین مجبور شدند یک برنامه فرصت برای تازه کارها ایجاد کنند که فکر می کنم نوروز است. سال 72 بود، علی عمرانی از من برای بازی در این کار دعوت کرد و مهران مدیری هم به دعوت داریوش کاردان. من تا آن روز طنز نداشتم و طنزی در خودم ندیدم، اما وقتی چند قسمت از کار را ضبط کردیم متوجه شدم که شخصیت من جلو و پشت دوربین کاملا متفاوت است. اما نوروز 72 در زمان خود بسیار خوش گذشت و جالب اینکه در همان سال محمود شهریاری هم برنامه ای داشت که در آن درباره نوروز 72 بازی کرد و ما هم با او همبازی شدیم که مورد استقبال قرار گرفت. مخاطبان. از آن به بعد به کتاب های مصور معتاد شدم و هر بار که کار جدی انجام می دادم ناخودآگاه به نوعی طنز تبدیل می شد.

پس در آن سالها ناگهان کشف جدیدی در مورد خودتان کردید؟

غلامرضا نیکخواه: بله، شاید. اما اگر شرایط برایم فراهم نمی شد، هرگز نمی توانستم به این سمت برسم و همچنان در کارهای جدی بازی می کردم.

حالا بعد از این همه سال بازی در کمدی عادت کردی یا دوستش داری؟

من هنوز از آن لذت می برم و فکر می کنم یکی از آرزوهای همه ممکن است این باشد که با دیدن دیگران به آنها لبخند بزنند.

عکس العمل های مردم که با خنده همراه است همیشه به من انرژی مضاعفی داده است و همین موضوع مرا برای ادامه مسیر مضطرب می کند.

آقا نیکا شما یک زمانی خیلی کم تحرک بودید چرا؟

غلامرضا نیکخواه: من یک مشکل کوچک داشتم. مالی هم هست. چون اولش حقوق ما زیاد نبود مثلا 2 ماه کار در نوروز 72 فقط 20000 تومان گرفتیم و برای اینکه بتوانم هزینه های زندگی ام را تامین کنم باید به کار اولم برمی گشتم یعنی. کسب و کار. مدتی در این کار کار کردم تا اینکه بالاخره خرج و درآمدم جمع شد و مشکل مالی زیادی نداشتم و بعد دوباره شروع به کار کردم.

خوب، آیا در ابتدا نگران این نبودید که نتوانید مخاطب را جذب کنید؟

خوب، چرا که نه، اما این زندگی شوخی نیست. باید جواب خانواده ام را می دادم، البته همیشه به بازیگری علاقه دارم و از شرایط آن زمان بی خبر بودم.

چگونه کسب و کار خود را دوباره شروع کردید؟

با سریال مرد هزار چهره. من نقش کوچکی در این سریال داشتم، اما خوشبختانه شروع خوبی برای من بود.

آقای نایک چرا از نظر تیپ، تکیه کلام یا حرکات خاص بیشتر وارد کار طنز خود می شوید؟

چون اساس طنز همین است و همیشه جواب می دادند.

غلامرضا نیکخواه فارغ التحصیل رشته علوم سیاسی است

کار جدی انجام دادی و لذت بردی؟

فیلم تهران تهران به کارگردانی داریوش مهرجویی. من این فیلم را خیلی دوست دارم. باور کنید او در این فیلم قسمت هایی را از دست داد و لحظات طنز خلق کرد.

آیا نمی خواهید این جاده را جدی تر بگیرید؟

خیر چون الان مردم مرا از طریق طنز می شناسند و احساس می کنم در طنز پیشرفت بهتری دارم.

آخه هنوز بهت میگن نوروز. چرا؟

چون این تیپ در بین مردم بسیار محبوب بود و من آن را خیلی دوست داشتم و نام نوروز بر من ماند. جالب است بدانید این تیپ را از یکی از دوستانم گرفتم. او فردی بسیار شیرین است و نزدیکانش دوست دارند با او وقت بگذرانند. من هم فکر می‌کردم نوروز برای دوستم چنین باشد و خوشحالم که این اتفاق افتاد.

منبع: Her News

انتهای پیام/