راه اندازی 8 مدرسه تابستانی فضای مجازی در 4 شهرستان استان تهرانگزارش کردن شبکه خبری تهران نیوزاحمد بوربور عصر امروز در مراسم اختتامیه اولین رویداد سواد رسانه ای استان تهران گفت: مدرسه تابستانی فضای مجازی طرحی نوآورانه هسته سیدالشهدای استان تهران است که امسال برای اولین بار در استان تهران اجرا می شود. چهار شهرستان استان

وی گفت: در اجرای این طرح 8 مدرسه تابستانی فضای مجازی در شهرستان های ری، بهارستان، پاکدشت و چهاردانگه استان تهران راه اندازی شد و موضوعاتی مانند سواد رسانه ای، اخلاق در رسانه، آموزش روش های خبرنویسی، خلافت و تولید محتوا در آنها آموزش داده می شود.

معاون فضای مجازی سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران ابراز امیدواری کرد: این طرح در سال های آینده به شکل گسترده تری در شهرستان های استان تهران برگزار شود.

بوربور تاکید کرد: طرح مدرسه تابستانی فضای مجازی که در یک دوره سه ساله اجرا می شود، در سال آینده 60 درصد و در سال گذشته در تمامی مناطق استان اجرا می شود.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود درباره برگزاری اولین رویداد سواد رسانه ای در استان تهران گفت: آثار قابل توجهی از شهرستان های استان تهران به این رویداد رسیده و مورد داوری قرار گرفته است.

قائم مقام پایگاه مجازی سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران با اشاره به تجلیل از برگزیدگان مرحله استانی این رویداد افزود: آثار برگزیده به رویداد رسانه ملی ارسال شد و خواهد بود. توسط قاضی قضاوت شود

انتهای پیام/*