راهاندازی شهرک‌ صنعتی ۲ برازجان بخشی از مشکل را رفع می‌کند| بیمارستان ۱۷ شهریور منتظر معتبرابراهیم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار بازار با اشاره به مشکلات مربوط به شهرستان کم آبی در بزرگترین استان بوشهر اظهار داشت: دشتستان سال‌هاست از بی‌آبی رنج میبرد و علیرغم پیگیریهای متعدد، به دلیل وابستگی آب استان به استانهای همجوار، کماکان مشکل داریم.

وی افزود: سه پروژه آب‌شیرین کن در آب‌پخش و وحدتیه و سعد آباد در دست اجراست که پروژه وحدتیه در آغاز افتتاح است و بسیاری از مشکلات این شهر را رفع می‌کند.

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: سد دالکی از پروژه‌های بزرگ و مهم در دشتستان است که بیش از 40 درصد پیشرفت دارد و با اعمال اعتبار بموقع، امیدواریم هر چه زودتر تکمیل شود.

رضایی تصریح کرد: اگر این سد در مدار بهره‌برداری‌برداری قرار می‌گیرد، مشکلات آب کشاورزی و بخشی از مصرف مردم مرتفع می‌شود.

وی در ارتباط با راه‌اندازی بیمارستان جدید ۱۷ شهریور برازجان نیز گفت: برای تکمیل این بیمارستان از ۴۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است که وزارت بهداشت قول مساعد داده است.

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی از رفع مشکلات زیادی در دشتستان با راه‌اندازی فاز ۲ شهرک صنعتی برازجان خبر داد و گفت: شهرک صنعتی ۲ برازجان می‌تواند مشکلات زیادی را در دشتستان را مرتفع کند.