رئیس جمهور هرچه سریعتر وزیر پیشنهادی کار را به مجلس معرفی کندبه گزارش بازار، خلیل بهروزی فر در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۲۶ تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن تبریک عید غدیر خم گفت: غدیر وصل این نبوت و امامت بوده و بر همگان مبارک باشد.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس یازدهم در تذکری خطاب به رئیس جمهور ادامه داد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی یکی از وزارتخانه های حیاتی کشور می شود، اما مدت مدیدی است که با سرپرست اداره می شود، چرا نسبت به این امر. مهم تصمیم جدی گرفته نمی شود؟ با وجود اینکه این وزارتخانه با دو سوم از جمعیت کشور سروکار دارد، اما امروز تحرکی در این وزارتخانه مشاهده نمی شود. انتظار می رود چه سریعتر رئیس جمهور هر فردی که اداره این وزارتخانه را دارد، به عنوان وزیر پیشنهادی به مجلس معرفی کند.

وی افزود: چرا دولت در خصوص تصویب شورای عالی کار و هیئت امنای سازمان تامین اجتماعی در خصوص بازنشستگان اقدامی نمی کند؟ قشر عظیمی که وضعیت معیشتی بسیار نامطلوبی دارند و باید نسبت به این موضوع هر چه سریعتر اقدام عملی بگیرد.

بهروزی فر در تذکری خطاب به وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: راه های روستایی وضعیت بسیار نامناسب و نایمنی دارند، همچنین فرسودگی آسفلت بین راهی روستاها در وضعیت اسفباری است و بیشتر از حیث جانی و مالی به مردم وارد می شوند. چه انتظاری می رود سریعاً نسبت به این موضوع لازم است بگیرد.