رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند معرفی شدبه گزارش خبرنگار تهران نیوز ، در این مراسم حسینی مسئول حراست اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، پرسنل اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند، روسای هیئت های ورزشی شهرستان دماوند . شهرستان و جمعی از پیشکسوتان ورزش حضور داشتند.

لازم به ذکر است با حکم مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران افشین هادیچگینی به عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند منصوب و معرفی شد.

همچنین از زحمات چهار ساله رضا مقدم رئیس سابق اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند قدردانی شد.

رضا طاهرخانی فرماندار شهرستان دماوند در دیدار با رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند گفت: شهرستان دماوند ظرفیت و پتانسیل بالایی در حوزه ورزش دارد و باید در این زمینه برنامه ریزی و کار کرد. . ساعت در عرصه های مختلف ورزشی و توجه بیشتر به هیئت های ورزشی در مقایسه با جبران کاستی های گذشته و برآوردن خواسته های ورزشکاران.

وی ادامه داد: باید با حمایت ورزشکاران و با همکاری کارکنان و هیات های ورزشی در راستای توسعه ورزش عموم مردم و قهرمانی انجام شود.

طهرخانی همچنین اذعان داشت: از رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان انتظار داریم اقداماتی از قبیل ساماندهی اماکن ورزشی، برگزاری برنامه های فرهنگی ورزشی و توجه ویژه به استعدادهای ورزشی شهرستان و سوق دادن آنها به سمت ورزش قهرمانی و حرفه ای انجام دهد.

انتهای پیام/*