رئیس بنیاد مسکن از شهر صف بازدید کردبر اساس گزارش ها شبکه خبری تهرانسعیدعلی یزدیکا گفت: پس از ملاقات حضوری و گفتگوی تلفنی با رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دعوت از وی برای بازدید میدانی، شاهد حضور وی در کنار معاونین و مدیران کل بوده و از محل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به نوبه خود ما هستیم.

وی با تشریح موافقت با بازدید میدانی نیکزار توسط رئیس بنیاد مسکن شهر ری، افزود: تا 20 روز آینده به زمین 6 هکتاری محله حاجی آباد الحاق و با مالک مجتمع متروکه وزارت دفاع موافقت شود. دفاع از انتقال اهالی حاجی آباد به این نقطه از مهمترین تصمیماتی است که در این بازدید اتخاذ می شود.

ایزدیکا ساخت 120 واحد مسکونی در زمینی به مساحت 2 هکتار در روستای گلحصار برای جابجایی اهالی قلعه قدیمی گلحصار را از دیگر احکام حضور نیکزاد در صف برشمرد و افزود.

وی یادآور شد: مصوبات دیگری نیز در این خصوص وجود دارد که شامل موافقت کلی برای تکمیل مطالعه و تصویب بازنگری طرح هادی روستای شهرستان در سال 1401 و کمک به بازسازی بافت های فرسوده اطراف حرم عزرا عبدالعظیم است. ملاقات. “

یکی از اعضای مجمع نمایندگان استان تهران گفت: در نهایت درخواست اختصاص حدود 5000 واحد مسکونی ارزان قیمت به ثبت نام کنندگان مسکن ارزان قیمت در شهرستان صف که در پران، پردیس و … ثبت نام کرده اند، بررسی شد.