دولت صدور کالابرگ برای دهکهای سوم تا هفتم را در اولویت قرار دهدبه گزارش بازار به نقل از خانه ملت، ولی اسماعیلی، در مورد تغییر بسته‌های حمایتی برای کمک به تامین آسیب آسیب جامعه که در سال گذشته و از حذف ارزی و افزایش قیمت کالاهای اساسی در بازار پیش بینی شده بود، گفت: یکی از دغدغه‌های ویژه اسلامی کنونی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی این است که با نگاهی به همه طرح‌ها و پروژه‌هایی که معیشت مردم در ارتباط هستند، پیوسته اجتماعی می‌تواند به این معنا باشد که آسیب‌پذیر باشد از جمله افرادی که تحت پوشش سازمان بهزیستی یا کمیته قرار دارند. امداد امام خمینی(ره) قرار دارند یا از دهکهای پایین جامعه به طور جدی از سوی دولت مورد حمایت قرار گیرند.

نماینده مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: هم‌اکنون به دنبال مدیریت آرزوی لازم است تخت‌های لازم برای کمک به تامین معیشت اقشار کم درآمد جامعه ایجاد شود و مجلس شورای اجتماعی این مهم را به طور جدی پیگیری کند.

کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، ارزیابی کرد: بر اساس آخرین اخبار، قرار است که دولت کالا قبل از هر گونه تصمیمی در رابطه با مدیریت ارز، صدور برگ به منظور تامین کالاهای اساسی با دولتی را برای دهک‌های سوم تا هفتم انجام دهد. در اولویت قرار دهد بنابراین ما این موضوع را به طور جدی دنبال می‌کنیم در حالی که دولت نیز باید برای تحقق این امر لازم باشد.