دشمن برای ضربه زدن به ایران متحد و قدرتمند، همبستگی مردم ایران را هدف قرار داده است.به گزارش خبرنگار سیاسی تهران نیوز، حجت الاسلام حیدری امام جمعه شهرستان فیروزکوه در خطبه های عبادی – سیاسی این هفته نماز جمعه گفت: مؤمن هیچ حرف و محتوایی را بدون تحقیق و تفحص نمی پذیرد. “

حجت الاسلام حیدری گفت: جبهه باطل با انواع ترفندهای رسانه ای و شایعه پراکنی سعی در هدایت افکار و اندیشه های مردم در جنگ شناختی دارد تا اراده ملت ایران را در مسیر پیشرفت خود تضعیف کند.

وی تصریح کرد: اینکه ده ها شبکه رایگان ماهواره ای توسط دشمنان وجودی مردم ایران ایجاد می شود به همین منظور است وگرنه کسانی که داروی بیماران ما را تحریم می کنند دلسوز مردم ایران نیستند.

خطیب نماز جمعه فیروزکوه افزود: اگرچه استفاده از شبکه های ماهواره ای در دنیای امروز پرهزینه است، اما شبکه های ماهواره ای فارسی زبان توسط دشمنان ملت ایران به صورت رایگان ارائه می شود. آیا می توان به اخبار دشمن اعتماد کرد؟

وی گفت: پدافند غیرعامل یک اصل ثابت برای ملت ایران است چرا که به دلیل شرایط جغرافیایی و ثروت فراوان ملت ایران و نظام استکباری همواره مورد تهدید و هجمه قرار داریم.

حجت الاسلام حیدری افزود: غیر رزمی یعنی مجموعه اقدامات غیرمسلحانه که موجب افزایش بازدارندگی و کاهش آسیب پذیری در برابر تهدیدات نظامی دشمن می شود.

امام جمعه فیروزکوه تاکید کرد: لازم است مسئولین محترم به ویژه آموزش و پرورش برای آشنایی مردم با این اصل مهم اقدامات موثر و جدی انجام دهند.

حجت الاسلام حیدری با اشاره به حادثه اخیر حرم حضرت شاهچراغ گفت: جنایت شنیع در حرم حضرت شاهچراغ سلام الله علیها و شهادت مردان، زنان و کودکان بی گناه، دلی غمگین دارد. . ملت ایران در این حادثه حرم اهل بیت علیهم السلام هتک حرمت شد در حالی که ما امت امام حسین هستیم و حرم برای ما مهم است.

امام جمعه فیروزکوه می فرماید: آن کودک یک ساله چه گناهی کرد که در خون خودش بود و آرتین کوچولو چه گناهی کرد که پدر و مادر و برادرش را در کودکی از دست داد؟ ما از این خونریزی و توهین عبور نخواهیم کرد.

وی گفت: کجایند آن معروف هایی که به خاطر مرگ دلخراش خانم مهسا امینی گردن پاره کردند؟ مگر شهدا جزو مردم ایران نیستند چرا همدردی شما همیشه مطابق میل آمریکا و دشمنان مردم ایران است؟!!!

خطیب نماز جمعه فیروزکوه خاطرنشان کرد: اغتشاش گران و حامیان آنها قطعا در جنایت حادثه تروریستی شریک هستند چرا که با ایجاد فضای ناامن و آشفته زمینه را برای اقدام تروریستی فراهم کردند.

وی تصریح کرد: در ابتدا رسانه ها و شبکه های ماهواره ای بیگانه سعی داشتند این اقدام تروریستی را به نظام اسلامی نسبت دهند، اما با اعلام رسمی داعش و پذیرش جنایت، شرمنده شدند و مجبور به اعتراف شدند.

حجت الاسلام حیدری گفت: رهبر عزیزمان در پیام تسلیت خود به نهادهای امنیتی و قوه قضائیه، فعالان عرصه فکر و تبلیغ و مردم ملت ایران ماموریت ویژه ای دادند که همه ما باشیم. . متحد، زیرا دشمن همبستگی مردم ایران را هدف قرار داده است، مصمم به حمله به ایران متحد و قدرتمند.

وی گفت: فعالان عرصه فکر و تبلیغ باید واقعیت ها را تبیین کنند و حصار تبلیغات دشمن را بشکنند.

امام جمعه شهرستان فیروزکوه گفت: از دستگاه های امنیتی و قضایی خواستار برخورد قاطع با درگیری ها و حامیان آنها هستیم و مردم ایران نیز از اقدامات آنها حمایت خواهند کرد. زیرا آشوبگران با موج عظیم 85 میلیونی ایران که می خواهند صلح را از آنها سلب کنند، همتا نیست.

انتهای پیام/*