دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران متحد شده اندگزارش کردن شبکه خبری تهران نیوزمحمد باکر کلیباف رئیس شورای اسلامی در دیدار با اعضای تشکل ها و تشکل های خود حمایتی به مناسبت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: بدون شک امروز عزت و عزت کشور را مدیون امام (ره) هستیم و جامعه ایثارگر امامی که جز خدا حرفی نزد و گامی جز در راه خدا برنداشت، آن مرد الهی توانست کل جامعه ما را متحول کند و جبهه حق را سامان دهد و در اوج غربت به احیای اسلام بیاورد. دین در جهان

وی افزود: امروز مشکلاتی در کشور وجود دارد که نمی توانیم وجود آنها را انکار کنیم. من معتقدم که بسیاری از این مشکلات زمانی در مدیریت شاهنشاهی پیدا شد که مدیران مدیریت سلطنتی خود را از فرهنگ ایثار جدا کردند.

رئیس شورای اسلامی شهر با اشاره به تقویت فرهنگ عامه و همبستگی اقشار مختلف مردم در دوران دفاع مقدس تصریح کرد: اگر امروز نیروهای مسلح کشور جزو 10 کشور برتر دنیا هستند و قدرت بازدارندگی ما وجود دارد. قدرت نظامی به خاطر همین باور دشمن را فلج کرده است و فرهنگ دفاع مقدس زیربنای قدرت نظامی کنونی ماست.

قالیباف با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور گفت: همه دشمنان انقلاب امروز با همه اختلافات خود برای مبارزه با جمهوری اسلامی ایران متحد شده اند. این انقلاب در جبهه حق ایستاده و با سلطه استکبار و رژیم صهیونیستی مقابله می کند، زیرا استقلال سینه اوست.

وی ادامه داد: در 20 سال گذشته اگر کشوری مانند ایران در همه زمینه ها از چنین تحریم هایی جان سالم به در می برد، بنیان آن در خطر و فروپاشی بود، اما جایگاه امروز ما به دلیل عظمت فرهنگ ایثار، شهادت، اعتقاد به سنت های الهی، تکیه بر آن مردم و فرهنگ دینی و اهل بیت علیهم السلام هستند که ما را به جلو می برد.

رئیس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: وظیفه امروز ما حفظ و پیروی از فرهنگ دفاع مقدس است. تفرقه ربطی به دفاع مقدس ندارد بلکه اولویت اول ما باید وحدت باشد.

منبع: ادامه مطلب

انتهای پیام/