دشمنان با تمام قوا با پیشرفت ایران مخالفت نکردندسامیه رفیعی نماینده مردم تهران در شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سرویس سیاسی تهران نیوز، با اشاره به روند رو به رشد ایران اسلامی در عرصه های مختلف از جمله اقتصادی، سیاسی، دفاعی، علمی و… وی با موضوع «لبیک یا خامنه ای» و «ایران قوی» گفت: یک سال برای انجام کارهای اساسی کافی نیست، اما دولت 13 مردم در این یک سال فعالیت بی سابقه ای انجام داد.


بیشتر بخوانید:

آمریکا؛ میدان اختلال


وی افزود: در دولت سیزدهم اتفاقاتی برای توسعه پایدار کشور رخ خواهد داد چرا که به ویژه در دولت قبل حرف ها، ادعاها و شعارهای زیادی مطرح شد اما در عمل نتیجه مفیدی حاصل نشد.

نماینده مردم تهران در شورای اسلامی گفت: بسیاری از تصمیمات دولت قبل موقتی (اگر نگوییم مخرب) و کوتاه مدت بود.

رفیع خاطرنشان کرد: اما در دولت سیزدهم فعالیت بسیار خوب و ماندگاری وجود دارد و پیشرفت های پایداری ترتیب داده شده است، به عنوان مثال همیشه به سازمان همکاری شانگهای بپیوندید یا ساماندهی حقوق معلمان و بازنشستگان موضوع کوچکی نیست.

وی خاطرنشان کرد: به همین دلیل رسانه های معاند در صدد انعکاس تحولات نیستند و ماهیت واقعی تحولات و تحولات مثبت کشور پس از گذشت یک سال از دولت سیزدهم با حمایت ولی فقیه منشأ آن شد. به امید مردم ایران

نماینده مردم تهران در شورای اسلامی تصریح کرد: دشمن توانایی رصد وضعیت خوب مردم را ندارد به همین دلیل از اغتشاشگران و اغتشاشگران حمایت می کند، طبیعی است که پیشرفت ایران اسلامی نیست. در رسانه ها مورد بحث قرار گرفت.

رفیعی تصریح کرد: رسانه های بیگانه برای حمایت از اغتشاشات و فتنه ها در ایران قد علم می کنند و از اغتشاشات حمایت می کنند و با تمام قوا به جنگ جمهوری اسلامی می آیند و حریف ما نمی شوند.

وی تاکید کرد: هدف اصلی دشمن برای جنگ روانی و ایجاد اغتشاش در ایران مردم هستند چرا که دوست ندارند مردم به آرمان های خود پایبند باشند و قصد دارند مردم را خسته کنند.

نماینده مردم تهران در شورای اسلامی تصریح کرد: آیت الله رئیسی به دلیل پایبندی به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمت به مردم، در آینده حوادث بزرگتری را در کشور رقم خواهد زد. آشفتگی ایجاد شده در کشور نیز کار دشمن است و مردم نیز باید بصیرت خود را حفظ کنند تا دوست را از دشمن تشخیص دهند.

رفیع در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به انفجار گره ها از جمله ساماندهی حقوق معلمان و مستمری بگیران نیز گفت: این مسائل بسیار خسته کننده و به دور از هیاهو و با وحدت دولت و مجلس در فضایی منطقی در حالی که مسائل در دولت قبل کمتر دیده می شد.

انتهای پیام/*