دستگیری 301 متهم با اجرای مرحله چهاردهم طرح رعد در شهرستان ری + عکسبه گزارش شبکه خبری تهران نیوز ، سرهنگ جلیلیان فرمانده انتظامی شهرستان ری ظهر امروز با اشاره به اجرای طرح 14 راهداری شهرستان ری با حضور کلانتری های تابعه گفت: در راستای اجرای اقدامات انجام شده . از فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، پلیس این شهرستان طرح چرخ چهارده شهر را ارائه می کند.

وی گفت: در 48 ساعت گذشته پس از یک ماه فعالیت اطلاعاتی، رصد موضوعات مختلف و اخذ مجوزهای قضایی و هماهنگی های لازم در عملیات منسجم، غافلگیرانه و هماهنگ در نقاط مختلف حوزه امنیتی، در مجموع 301 نفر متهم دستگیر شدند. بازداشت شده، آنها 5 باند جنایت سازمان یافته از جمله سارقان، قاچاقچیان و موارد دیگر را متلاشی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری تاکید کرد: در این رابطه 175 سارق و در مجموع 207 فقره سرقت کشف و اموال مسروقه به مالباختگان بازگردانده شد.

جلیلیان افزود: همچنین در این طرح 3 قبضه سلاح گرم کشف و 41 فروشنده مواد مخدر دستگیر و در مجموع 8 کیلوگرم مواد مخدر کشف و ضبط شد.

وی ادامه داد: بالغ بر 2 هزار لیتر مشروبات الکلی از دیگر یافته های این طرح بود که در این رابطه افرادی دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری خاطرنشان کرد: ارزش واقعی اموال مکشوفه بیش از 110 میلیارد ریال است و از نظر کاهش جرایم از ابتدای سال جاری نسبت به مدت مشابه 2 درصد کاهش جرائم داریم. سال گذشته

وی گفت: همچنین کمتر از یک درصد از کل سرقت های کشور در منطقه ری اتفاق افتاده است که بیش از 7 درصد افزایش کشفیات و 39 درصد دستگیری سارقان را در کارنامه خود ثبت کرده ایم.

فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: معاون قضایی کلانتری ها در زمینه اقدامات مثبت، 91 درصد پرونده های غیرامنیتی را به معاونت اجتماعی پلیس، مشاوره و مددکاری ارجاع دادند و با هدف اصلاح ساماندهی کلانتری ها انجام شد. -صبح. و سازش.

جلیلیان افزود: با این ارجاع 72 درصد پرونده ها منجر به سازش و صلح شد و حجم عظیمی از پرونده ها در حوزه قضایی کاهش یافت.

وی با اشاره به پرونده تجاوز به عنف در حوزه امنیتی فرماندهی انتظامی ری گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر تجاوز به عنف و پس از اطلاع و هماهنگی لازم با مراجع قضایی، موفق به دستگیری متهم در مخفیگاه شدیم. و این پرونده در حال حاضر در دست بررسی است.

فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: با توجه به حساسیت این پرونده به صورت ویژه در دستور کار و رسیدگی قرار گرفت، ظاهرا شکایات دیگری نیز وجود دارد و شهروندان در صورت داشتن شکایت در این خصوص به مراکز انتظامی ما مراجعه کنند. به خصوص پلیس مربوطه برای اینکه با آنها برخورد قاطع شود باید این کار انجام شود.

انتهای پیام/*