دستگیری جاسوس سوئدی نشان داد که سربازان گمنام امام زمان (عج) چشمان بیدار ارتش هستند.گزارش کردن شبکه خبری تهران نیوزحسین نوش آبادی عضو کمیسیون امنیت ملی شورای اسلامی با اشاره به دستگیری جاسوس سوئدی توسط وزارت اطلاعات گفت: یکی از وظایف دستگاه های امنیتی کشور برخورد با جریان های ضد جاسوسی است. خشم دشمنان و دروغ های نفوذ، به همین دلیل است که سرویس اطلاعاتی ما باید با چشمان بیدار خود با آنها برخورد کند.

وی با بیان اینکه دستگیری جاسوسان سوئدی مصداق ده ها پرونده علیه نفوذ است، گفت: این اتفاق مثبتی است و نشان می دهد که سربازان گمنام امام زمان (عج) چشمان بیدار نظام هستند.

نوش آبادی گفت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همواره از دستگاه های اطلاعاتی کشور حمایت کرده است. متأسفانه جنبش تروریستی صهیونیستی همواره با استفاده از اتباع بیگانه سعی در رسیدن به اهداف خود علیه کشورمان دارد و از این افراد استفاده می کند.

یکی از اعضای کمیسیون امنیت ملی گفت: باید مراقب بدبختی رژیم صهیونیستی در منطقه باشیم چرا که آنها آشکارا وارد میدان مقابله با ما شده و جنگ اطلاعاتی و سایبری را راه انداخته و می خواهند به نقاط حساس منطقه برسند. کشور، بیایید با آنها باشیم.

وی درباره اقداماتی که سوئد علیه کشور ما انجام می دهد، توضیح داد: این کشور نقش یک مزدور را بازی می کند. برخلاف ادعای آنها که می گویند کاری به مسائلی مانند جنگ و … ندارند متاسفانه خود را در اختیار آمریکایی ها و صهیونیست ها قرار می دهند.

نوش آبادی افزود: کشوری مانند سوئد توان مقابله با ما را ندارد، ابزاری هستند برای نظام سلطه برای رسیدن به اهداف خود.

وی با اشاره به فعالیت های رژیم عشقگر قدس در اروپا گفت: کشورهای اروپایی با کمکی که به منافقین می کنند نشان می دهند که دشمن ما هستند، به همین دلیل برخی دشمن کوچک و برخی دشمن بزرگ هستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: برخی کشورهای اروپایی ابزار نظام سلطه و رژیم صهیونیستی برای رسیدن به اهداف خود هستند. این کشورها قدرت چندانی ندارند و دشمنان کوچک ما محسوب می شوند، دشمنان بزرگ ما آمریکا و نظام حاکم هستند. سوئد ابزار نظام حاکمیت صهیونیستی محسوب می شود.

چندی پیش، وزارت اطلاعات یک جاسوس شهروند سوئدی را دستگیر کرد که به گفته این وزارتخانه در بسیاری از سفرهای خارج از تشریفات گردشگری به ایران، رفتار، تحرکات و ارتباط مشکوکی با عناصر مشکوک اروپایی و غیر اروپایی داشت.

این مرد همچنین سابقه سفر به سرزمین های اشغالی رژیم صهیونیستی قبل از عزیمت به ایران را نیز دارد.

منبع: فارس

انتهای پیام/