دستگاه «وی ای آر» فصل آینده لیگ برتر وارد کشور نمی‌شودعلی خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس ورزشی شبکه خبری تهران‌نیوز با بررسی عملکرد داوران در بیست و یکمین دوره لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: در مجموع داوران عملکرد خوبی داشتند و بعضاً اشتباهاتی صورت گرفت، اما این اشتباهات سهوی بود، امیدوارم با با ورود ورود «وی ای آر» به ایران اشتباهات داوری به حداقل برسد.

وی با بیان اینکه از ابتدا موافق وارد کردن دستگاه «وی ای آر» به کشور بودم، اضافه کرد: البته مسئولان ارشد فدراسیون فوتبال باید درباره ورود «وی ای آر» به کشور تصمیم نهایی را بگیرند، اما در صورتی که اوضاع به همین منوال پیش برود بعید است فصل آینده در لیگ برتر «وی ای آر» داشته باشیم.


بیشتر بخوانید:

کجای دنیا کمیته داوران فدراسیون کار اجرایی می‌کند


عضو کمیته داوران فدراسیون فوتبال افزود: بعد از برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال می‌توان درباره ورود «وی ای آر» به کشور تصمیم‌گیری کرد، البته باید منتظر ماند و دید چه شخصی رئیس فدراسیون فوتبال می‌شود.

خسروی متذکر شد: وارد کردن «وی ای آر» به کشور در حیطه وظایف مسئولان فدراسیون فوتبال است و آنها باید تصمیم نهایی را اتخاذ کنند.

وی در بخش دیگری از گفت‌وگو با تهران‌نیوز با اشاره به اتهام فرهاد مجیدی به پیشکسوت داور که با قضاوت ناپاک پول دریافت کرده است، تبیین کرد: اگر منظور سرمربی استقلال من بودم پاسخ او را نمی‌دهم و امیدوارم در قیامت پاسخگویی اتهام به من باشد.

عضو کمیته داوران فدراسیون فوتبال تصریح کرد: بابت اتهام مجیدی فحاشی شنیدم و دیگر نمی‌خواهم درباره این موضوع صحبت کنم، خانواده و بستگان من چه گناهی کردند که باید فحش بشنوند و بنده شکایتم را از مجیدی به خدا می‌برم.

خسروی در بخش دیگری از گفت‌وگو با تهران نیوز درباره نحوه چیدمان داوران در دو هفته پایانی لیگ برتر فوتبال گفت: سعی داریم از داوران باتجربه استفاده کنیم تا شائبه‌ای ایجاد نشود.

انتهای پیام/*