در مورد فروش با قیمت بالا قاطع باشیدبه گزارش خبرنگار تهران نیوز ، حجت الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه شهرستان پردیس در خطبه های نماز جمعه با تاکید بر مدیریت جدی مصرف آب، از سخنان و حضور مرادی نسب مدیر اجرایی تشکر کرد. معاون امور منابع آب تهران و پردیس پیش از خطبه ها گفت: در شرایطی که با خشکسالی و کمبود آب مواجه هستیم نیازمند مدیریت مصرف قوی تری نسبت به گذشته هستیم.

حجت الاسلام حسینی حمایت مردم متدین و انقلابی را از فراخوان مقام معظم رهبری در خصوص مستاجران ضعیف اعلام کرد و گفت: در خردادماه جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی که با حضور رؤسای کل کشور برگزار می شود. اختیارات و به ریاست رئیس جمهور و نگرانی وزیر راه و شهرسازی از افزایش اجاره بها. 20 درصد در شهرهای سراسر کشور به تصمیم قانونی کشور توجه نکردند و ناراضی بودند، تکلیف آپارتمان ها نماز و روزه چیست؟ مقام معظم رهبری در پاسخ فرمودند: به طور کلی اگر حکومت اسلامی مقرراتی را که مصالح عمومی کشور را در نظر می گیرد اعلام کند، همه باید از آن تبعیت کنند و مرتکب اگر می تواند و اگر اختیاری نداشته باشد، می تواند با صاحبخانه سازش کند. آپارتمان او در آن تکمیل خواهد شد، پرداخت اجاره بها طبق قانون اشکالی ندارد و نماز و روزه صحیح است.

وی افزود: منظور از قطعنامه و رفراندوم این است که دولت به موقع اقدام کرده است، لذا اکنون سایر متدینین، انقلابی ها و دولت گرایان پای کار بیایند و عشقی که به اهل بیت(ع) در دل دارند با همدردی. ضعيفان را نشان مي دهد و از طريق قانون، اقشار ضعيف و ضعيف جامعه را كه راحتتر به نيكي و نوع دوستي خود مي پردازند، مي سازد.

در اول ذی الحجه روز عروسی حضرت علی (علیه السلام) و حضرت فاطمه زهرا امام جمعه پردیس خاطرنشان کرد: آغاز هفته ازدواج با شعار «جوانان» است. از جمعیت با ازدواج سالم جوانان «و البته شبکه بهداشت و درمان نیز رسالت رشد و متقاعدسازی در این زمینه را دارد. جوانان و خانواده هایشان ازدواجی سالم، شاد و پایدار دارند و وظیفه ما این است که با مقتضیات ازدواج از دیدگاه اسلام به عنوان محبوب ترین بنا اقدام کنید.

وی همچنین خواستار این صنعت شد و گفت: در این روز از همه مسئولان حوزه می خواهم که دلشان برای بازرگانانی که به مردم رحم نمی کنند و با گرانفروشی و چانه زنی مصمم هستند، نسوزند. با معامله گرانی که فضای غیراخلاقی در حوزه کاری خود ایجاد می کنند

انتهای پیام/*