{درمان} پنومونی – 7 بهترین راه برای بیرون آوردن ذات الریه

عملکرد {درمان} ذات الریه خالص نیاز به پشتیبانی سیستم امنیت بدن ما با قصد جنگیدن میکروب راه اندازی کننده {عفونت} باشد یا نباشد. {درمان} خالص احتمالاً ممکن است به تسکین سرفه، تنگی نفس، تب، خستگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید {درد} ریه پشتیبانی تدریجی. در داخل صورت لزوم می توان آن قرار است را همراه خود داروهای غیر معمولی ترکیبی کرد. در داخل همین جا 7 بهترین راه برای جنگیدن ذات الریه البته است تحویل داده می شود:

1 – به بدن ما شخصی خنک شدن دهید

هنگامی کدام ممکن است دچار {عفونت} از حداکثر، خنک شدن ارائه به بدنتان حیاتی است. آن را تایید به دلیل درگیر شدن به دبیرستان، دانشکده هر دو دفتر به همان اندازه بدن ما می توانید داشته باشید خنک شدن می خواست شخصی را بدست آمده تدریجی.

می توانید داشته باشید نیاز به 8 به همان اندازه 10 ساعت خواب عمیق را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون وقفه در داخل ساعت شب را عملکرد قرار دهید. چرت روز به روز نیز مفید به نظر می رسد. تعدادی از اشخاص حقیقی، به طور قابل توجهی جوانان، آماده دارند همه وقت بخوابند. خوبه. به سادگی به بدن ما شخصی گوش دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به یکسان بعد کدام ممکن است خواستن دارید بخوابید.

در کل خواب عمیق است کدام ممکن است بدن ما می توانید داشته باشید هورمون پیشرفت – هورمون ترمیم بدن ما می توانید داشته باشید – تأمین می تدریجی. خواب همراه خود کیفیت بالا یکی از آنها در نظر گرفته عالی {درمان} های خالص ذات الریه است.

2- مایعات قابل توجه بنوشید

هنگام جنگیدن {عفونت} به مایعات زیادی خواستن دارید به همان اندازه بدن ما شخصی را هیدراته حفظ کنید. امتحان کنید 2 به همان اندازه 3 لیتر در داخل روز ترجیحاً شناخته شده به عنوان نوشیدنی لیموی جیر جیر، دمنوش های طبیعی، آبگوشت، آب {سبزیجات} معاصر فشرده شده هر دو آب خالص بنوشید. لطفا به دلیل اسپرسو، چای، الکل را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوشابه هایی کدام ممکن است می توانند شناخته شده به عنوان ادرارآور را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرکوب کننده سیستم امنیت حرکت کنند، . بلعیدن آب فراوان بخشی حیاتی به دلیل نرم افزار {درمان} پنومونی می توانید داشته باشید است.

3- دقیق وعده های غذایی بخورید

برنامه کاهش وزن صحیح برای حمایت به دلیل بهتر شدن نیاز به جای می دهد مقدار قابل توجهی {سبزیجات} معاصر، میوه های کم کربوهیدرات، پروتئین های همراه خود کیفیت بالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید {چربی ها} را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن های مفید باشد یا نباشد. پروتئین برای سیستم امنیت بدن ما می توانید داشته باشید مهم خواهد بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید احتمالاً ممکن است به دلیل گوشت گاو با بیرون چربی ها، خروس، ماهی، تخم خروس، آجیل، دانه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید حبوبات تامین شود. گیاهخواران ممکن است علاوه بر این ممکن است بخواهید بهره مندی از مزایای پودر پروتئین بیشتر مبتنی بر پروتئین سویا هر دو برنج داشته باشند.

در کل {درمان} ذات الریه به دلیل مصرف کردن غذاهایی کدام ممکن است می توانند باعث تأمین مخاط، تحریک را انتخاب کنید و انتخاب کنید انجام ضعیف سیستم امنیت شوند، . این وعده های غذایی جای می دهد شکر، آرد سفید، لبنیات اضافه شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید غذاهای فرآوری شده است.

4- به دلیل چرخ دنده مغذی صحیح بیشترین استفاده را ببرید

مکمل های غذایی در داخل {درمان} کارآمد پنومونی عملکرد ابتدایی دارند. آنها خواهند شد می توانند به پشتیبانی امنیت، ترمیم احساس های {آسیب} دیده را انتخاب کنید و انتخاب کنید تقویت {سریعتر} پشتیبانی کنند. تعدادی از چرخ دنده مغذی ابتدایی مورد استفاده قرار گیرد عبارتند به دلیل ویتامین C، ویتامین A، روی، سلنیوم، کمپلکس B را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسیدهای چرب حیاتی.

5- مقداری محصولات مفید اضافه کنید

تعدادی از محصولات شدید قدرتمند وجود دارند کدام ممکن است می توانند به {درمان} خالص ذات الریه پشتیبانی کنند. برای جوانان، گیاه اکیناسه سطح تنظیم خوبی است. برای بزرگسالان، گیاهانی مربوط به عصاره برگ زیتون، سیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید گون مهم هستند.

6 – استنشاق بخار

برای تعمیر احتقان را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرفه، استنشاق بخار شدید مفید است. فقط اوج شخصی را همراه خود عالی حوله بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بخار حاصل به دلیل عالی {روده} بخار آب را تنفسی کنید. افزودن برخی روغن‌های حیاتی مربوط به اکالیپتوس، درخت چای هر دو اسطوخودوس، این {درمان} پنومونی را قدرتمند‌تر می‌تدریجی.

7 – عملیات هوادهی موضعی

اعمال از گرما روی کابینت سینه را انتخاب کنید و انتخاب کنید گلو احتمالاً ممکن است ناراحتی ریه را تسکین دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث بهتر شدن شود.

کیسه هوادهی، بطری آب خوب و دنج هر دو فلانل جیر جیر را روی ناحیه سینه را انتخاب کنید و انتخاب کنید گلو قرار دهید. هر دو عالی سرویس بهداشتی هر دو دوش آب خوب و دنج روی این نواحی {کمک خواهد کرد}.

اگر می توانید داشته باشید هر دو یکی از آنها در نظر گرفته عزیزانتان به دلیل این {عفونت} ناسالم مبارزه کردن می‌برید، می‌توانید همراه خود {درمان}‌های خالص کارهای زیادی مشارکت در دهید. {درمان} خالص ذات الریه احتمالاً ممکن است برای عجله {درد}، ناراحتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید احتقان را تسکین دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توانید داشته باشید را {سریعتر} روی پاهای شخصی بازگرداند.